Ashampoo Driver Updater

Ocena 

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Czas trwania licencji
Liczba obsługiwanych urządzeń
163,90 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Optymalna wydajność dzięki nowoczesnym sterownikom!

  • Ponad 400.000 dostępnych kierowców
  • Ponad 150.000 obsługiwanych urządzeń
  • Maksymalna stabilność systemu

Skanowanie - instalacja - gotowe

Nie ma potrzeby przeprowadzania akrobacji menu z Ashampoo Driver Updater. Dobrze zaprojektowany program wykonuje swoje zadanie polegające na tym, aby Twój komputer był na bieżąco, szybko i z wysokim stopniem użyteczności. Analizuje on komponenty sprzętowe i sterowniki, porównuje wyniki z gigantyczną bazą danych - a następnie wymienia przestarzałe sterowniki na ich najnowsze wersje.

Zawsze tam dla ciebie

Ty decydujesz, kiedy Ashampoo Driver Updater wejdzie w życie. Wbudowany harmonogram daje Ci niezawodną kontrolę nad tym, kiedy program będzie skanował Twój system w poszukiwaniu aktualizacji. Po skonfigurowaniu nie musisz tracić więcej czasu na myślenie, a Twój system będzie zawsze aktualny!

Problemy? Jest rozwiązanie!

Awarie, problemy z dźwiękiem, grafiką lub złą wydajnością często wynikają z niewłaściwych, uszkodzonych lub przestarzałych sterowników. Po przejściu na Windows 10, wiele systemów działa teraz "jakoś", ale nie optymalnie. Niech Ashampoo Driver Updater naprawi to, czego sam system Windows nie jest w stanie naprawić dla Ciebie!

Maksymalna wydajność gier

Sterowniki są stale rozwijane i aktualizowane, aby uniknąć awarii i jak najlepiej wykorzystać zainstalowane komponenty sprzętowe. Szczególnie gry czerpią ogromne korzyści z wysokiej wydajności systemu. Obecne sterowniki graficzne mogą dać Ci ten dodatkowy zastrzyk energii, gdy tego potrzebujesz.

Bezpieczeństwo na maksimum

Nie będziesz podejmował żadnego ryzyka z Ashampoo Driver Updater. Jego wbudowana funkcja tworzenia kopii zapasowych pozwala na zapisanie i przywrócenie dowolnego sterownika w razie potrzeby. Zachowaj tylko to, co naprawdę Ci się przyda!

Dobre uczucie, gdy wszystko po prostu działa

Nawet bez zauważalnych awarii, elementy systemu mogą nie działać optymalnie. Częstym problemem są awarie sieci WLAN, syczący dźwięk lub odłączone drukarki. Często zdarza się, że domyślne sterowniki systemu Windows zapewniają mniej niż idealną funkcjonalność. Nie zostawiaj więcej miejsca na podrzędne sterowniki!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Driver Updater

Ashampoo Driver Updater

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: AVG

AVG TuneUp

Recenzje: 0

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Cena 45,00 zł
W magazynie

Indeks: ISPM0/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira Optimization Suite

Recenzje: 0

Jedyny program antywirusowy, który jeszcze bardziej przyspiesza Twój komputer. Chroni Cię również przed oprogramowaniem ransomware i czyści Twój komputer. To wszystko za jednym kliknięciem!

Cena 154,00 zł
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 59,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo WinOptimizer 18

Recenzje: 0

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ZIP Pro 3

Recenzje: 0

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

Cena 137,59 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG Driver Updater

Recenzje: 0

AVG Driver Updater skanuje i aktualizuje urządzenia, które wymagają sterowników do prawidłowego działania w systemie operacyjnym, w tym drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, karty sieciowe i wideo, a także karty dźwiękowe i graficzne.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Indeks: ASU60/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira System Speedup

Recenzje: 0

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera Maksymalizuje wydajność Automatycznie czyści system Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium

Cena 96,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 60,19 zł
W magazynie

O&O Defrag 23 Pro

Recenzje: 0

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji? Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje...

Cena 129,00 zł
W magazynie