O&O Defrag 23 Pro

Ocena 

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji?

Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje się tym problemem. Będziesz pracować szybciej, Twój sprzęt będzie żył dłużej, a ogólna praca na komputerze znacznie się poprawi.

104,88 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis

Defragmentacja dysków twardych i SSD (NOWOŚĆ) za pomocą funkcji O&O Defrag 23 i przyspieszenie pracy. Podczas defragmentacji fragmenty plików są ponownie montowane, aby umożliwić nawet 100% szybszy odczyt.

Nowa metoda defragmentacji SOLID/COMPLETE: dyski SSD zapisują fragmenty plików na komórkach z większą ilością pamięci niż jest to konieczne. Przyjazna dla zasobów i sprzętu metoda SOLID/COMPLETE defragmentuje te fragmenty plików w taki sposób, że w przyszłości do odczytu i zapisu zostanie użyta tylko ta liczba komórek pamięci, która jest wymagana. Metoda SOLID/COMPLETE może być stosowana zarówno na dyskach SSD, jak i na twardych dyskach.

Nowa metoda SOLID

Na życzenie klienta, O&O Software opracowało metodę defragmentacji SOLID, aby zaoferować użytkownikowi wybór dostosowany do jego potrzeb: SOLID/Complete i SOLID/Quick. Obie metody trwale przedłużają żywotność dysku SSD, ale różnią się pod względem czasu trwania i ochrony sprzętu.

Nowy wbudowany O&O DiskCleaner wyszukuje i usuwa tymczasowe i niepotrzebne pliki, które zabierają pamięć i zwiększają jej fragmentację. O&O DiskCleaner zwiększa również bezpieczeństwo Twoich danych, ponieważ prywatne treści (np. Thumbs.db, kopie dokumentów, szkice wiadomości e-mail, Dump) nie będą już przechowywane jako kopie w niepotrzebnych plikach systemowych.

Korzyści płynące z przejrzyście ułożonego dysku twardego

Ilekroć system Windows zapisuje dane, rozrzuca fragmenty plików po całym dysku twardym, co znacznie spowalnia czas dostępu. Defragmentacja odwraca ten proces, zmieniając układ danych i znacznie skracając czas dostępu. To nie tylko oszczędza czas użytkownika, ale także zmniejsza zużycie dysków twardych i przedłuża ich żywotność. Defragmentacja może nawet zrobić różnicę, jeśli stracisz ważne dane, ponieważ szanse na pełne odzyskanie są lepsze na defragmentowanym dysku. Dlaczego? Po defragmentacji, łatwiej jest oprogramowaniu do odzyskiwania danych, takie jak O&O DiskRecovery, aby przywrócić pliki, gdy nie są one rozproszone na wielu obszarach dysku twardego.

Automatyczna defragmentacja tła

Automatyczna defragmentacja może być skonfigurowana za pomocą zaledwie trzech kliknięć i optymalizuje dyski za kulisami, nie wpływając negatywnie na wydajność komputera. Możesz ustawić O&O Defrag, aby przeprowadzić defragmentację na określonym poziomie fragmentacji, w określone dni tygodnia lub za każdym razem, gdy używany jest wygaszacz ekranu. Defragmentację można wstrzymać i wznowić w dowolnym momencie, ponieważ funkcja O&O Defrag automatycznie rozpoznaje, gdzie defragmentacja została przerwana.

Zalecane użycie

Zalecamy ręczną defragmentację w przypadku komputerów PC, które są intensywnie użytkowane, ponieważ tylko użytkownik może zdecydować, kiedy ma czas na rezygnację z wydajności potrzebnej do przeprowadzenia defragmentacji. Na komputerach używających programów do edycji wideo lub aplikacji graficznych, O&O Defrag można skonfigurować tak, aby nie uruchamiać automatycznej optymalizacji podczas działania niektórych programów. Ustawienia domyślne w O&O Defrag są bardziej niż odpowiednie dla zwykłych komputerów stacjonarnych, na których działają głównie aplikacje internetowe lub biurowe. O&O Defrag jest również idealny dla notebooków. Po odłączeniu zasilania zewnętrznego O&O Defrag automatycznie przechodzi w tryb pauzy, aby oszczędzać energię.

Najważniejsze informacje:

 • SOLID/Quick: szybka i delikatna optymalizacja powierzchni dla dysków SSD, która również wyciera wolne miejsce
 • SOLIDny/Kompletny: zoptymalizowany algorytm, który zapewnia dokładne czyszczenie dysków SSD
 • SSD ClusterView: wiernie i rzetelnie informuje o poziomie fragmentacji w przypadku SSD
 • O&O DiskCleaner: wykrywa i usuwa tymczasowe i niepotrzebne pliki, które pochłaniają miejsce i zwiększają fragmentację.
 • Identyfikuje najbardziej rozdrobnione pliki za pomocą filtra fragmentacyjnego
 • Wyciera wolne miejsce, aby chronić Twoją prywatność
 • Zmniejsza i optymalizuje wykorzystanie pamięci VM i SAN dzięki funkcji Thin Provisioning.
 • Linia czasowa do przeglądu efektu optymalizacji poszczególnych działań defragmentacyjnych
 • Łatwy w użyciu: idealny dla początkujących i profesjonalistów
 • Poprawia czas uruchamiania systemu i aplikacji
 • Do 40% szybsza defragmentacja
 • Defragmentacje zablokowane pliki
 • Skutecznie zapobiega fragmentacji dysków w przyszłości
 • Przedłuża żywotność sprzętu
 • Przyspieszenie przeglądania stron internetowych
 • Zwiększa twoje szanse na odzyskanie utraconych plików
 • Przyspieszenie procesów tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania plików
 • Defragmentacja komputera po kliknięciu przycisku
Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Angielska
Opinie

Napisz swoją opinię

O&O Defrag 23 Pro

O&O Defrag 23 Pro

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji?

Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje się tym problemem. Będziesz pracować szybciej, Twój sprzęt będzie żył dłużej, a ogólna praca na komputerze znacznie się poprawi.

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 59,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Driver Updater

Recenzje: 0

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Cena 201,59 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG TuneUp

Recenzje: 0

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Cena 45,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo WinOptimizer 18

Recenzje: 0

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Indeks: ISPM0/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira Optimization Suite

Recenzje: 0

Jedyny program antywirusowy, który jeszcze bardziej przyspiesza Twój komputer. Chroni Cię również przed oprogramowaniem ransomware i czyści Twój komputer. To wszystko za jednym kliknięciem!

Cena 154,00 zł
W magazynie

Indeks: ASU60/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira System Speedup

Recenzje: 0

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera Maksymalizuje wydajność Automatycznie czyści system Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium

Cena 96,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 60,19 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG Driver Updater

Recenzje: 0

AVG Driver Updater skanuje i aktualizuje urządzenia, które wymagają sterowników do prawidłowego działania w systemie operacyjnym, w tym drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, karty sieciowe i wideo, a także karty dźwiękowe i graficzne.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ZIP Pro 3

Recenzje: 0

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

Cena 137,59 zł
W magazynie