Avira System Speedup

ASU60/02/012
Ocena 

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera

  • Maksymalizuje wydajność
  • Automatycznie czyści system
  • Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium
Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
78,05 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller produktów Avira
Klucze pochodzą z bezpośredniego kanału sprzedaży, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Kupujesz pełnowartościowy produkt marki Avira z legalnego źródła i polską fakturą VAT 23%. Pełny support producenta.

Utrzymuj urządzenie w czystości

Pozbądź się oprogramowania typu bloatware i niepotrzebnych danych

Czy Twój komputer jest przeciążony? Czy monstrualne zajmują zbyt dużo miejsca? Czy błędy rejestru Cię spowalniają? Nie mogę odinstalować Bloatware? Avira System Speedup Pro identyfikuje i eliminuje wszystko, co wpływa na wydajność komputera. Wyczyść swój komputer za pomocą jednego kliknięcia lub zrób cotygodniowe czyszczenie automatycznie.

Automatyczne czyszczenie dzięki OnWatch

Koniec z ręcznym czyszczeniem urządzenia - wystarczy ustawić cel (np. 3 GB niepotrzebnych plików), a po osiągnięciu limitu OnWatch automatycznie wyczyści Twój komputer.

Hyperboost - na PC uruchamia się w rekordowym czasie

Masz lepsze rzeczy do zrobienia niż czekanie, aż komputer w końcu się uruchomi. Dlatego Hyperboost sprawdza listę wszystkich programów, które otwierają się automatycznie po uruchomieniu komputera, i pomaga zaoszczędzić cenny czas.

Wydłuż żywotność baterii

Czy jesteś zmęczony wyczerpywaniem się baterii, gdy jesteś w ruchu? Czy potrzebujesz więcej mocy do zadań intensywnie wykorzystujących procesor? Zoptymalizuj zużycie i wydajność dzięki dwóm konfigurowalnym trybom zużycia energii w programie System Speedup Pro i trybie Windows firmy Microsoft.

TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII

Wydłuż żywotność baterii, gdy jej potrzebujesz najbardziej.

TRYB TURBO

Uzyskaj maksymalną moc do wymagających zadań.

TRYB WINDOWS

Zarządzaj zużyciem energii w trybie oszczędzania energii Microsoft.

Żegnajcie awarie

Masz dość ciągłych awarii i opóźnień? Winne są przestarzałe sterowniki, zatkane rejestry i mnóstwo innych zbędnych rzeczy. Dzięki System Speeup Pro otrzymujesz potężne narzędzia, za pomocą których możesz dostosować ustawienia komputera do potrzeb. Więc wyczyść, zdefragmentuj i sprawdź, co się dzieje - aby awarie należały do ​​przeszłości.

Szczegóły produktu
ASU60/02/012

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Angielska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Avira System Speedup

Avira System Speedup

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera

  • Maksymalizuje wydajność
  • Automatycznie czyści system
  • Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium
Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: AVG

AVG Driver Updater

Recenzje: 0

AVG Driver Updater skanuje i aktualizuje urządzenia, które wymagają sterowników do prawidłowego działania w systemie operacyjnym, w tym drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, karty sieciowe i wideo, a także karty dźwiękowe i graficzne.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 59,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ZIP Pro 3

Recenzje: 0

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

Cena 137,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Driver Updater

Recenzje: 0

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Cena 201,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 60,19 zł
W magazynie

O&O Defrag 23 Pro

Recenzje: 0

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji? Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje...

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG TuneUp

Recenzje: 0

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Cena 45,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo WinOptimizer 18

Recenzje: 0

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Indeks: ISPM0/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira Optimization Suite

Recenzje: 0

Jedyny program antywirusowy, który jeszcze bardziej przyspiesza Twój komputer. Chroni Cię również przed oprogramowaniem ransomware i czyści Twój komputer. To wszystko za jednym kliknięciem!

Cena 154,00 zł
W magazynie