Ashampoo ZIP Pro 3

Ocena 

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

111,86 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

To co najlepsze dla twojego komputera!

Podczas gdy ZIP Pro zajmuje się Twoimi archiwami plików, Ashampoo® WinOptimizer sprawia, że Twój komputer jest szybszy, czystszy i bardziej wydajny! Pobierz kompletny pakiet dla Twojego komputera, naprawiaj problemy z prywatnością i odzyskaj ogromne ilości miejsca na dysku! Wystarczy kilka kliknięć, aby Twój komputer ponownie poczuł się jak nowy! Ashampoo® Driver Updater to szybkie i łatwe rozwiązanie problemów ze sterownikami sprzętowymi. Program dokładnie analizuje Twój system i lokalizuje najnowsze dostępne sterowniki w oparciu o gigantyczną, zawsze aktualną bazę danych, która znacznie wykracza poza możliwości Windows Update! Tylko najnowsze sterowniki mogą zagwarantować stabilność i bezpieczeństwo. Dzięki Ashampoo® Driver Updater jesteś po bezpiecznej stronie, na stałe i automatycznie!

Ashampoo ZIP Pro 3

Ciesz się 100% kompatybilnością z ZIP, ZIPX, RAR, CAB, ISO i ponad 60 innymi popularnymi formatami! Korzystaj z podglądu na żywo i 256-bitowych, szyfrowanych, samorozpakowujących się archiwów. Prześlij swoje dane przez FTP i do chmury lub wybierz tradycyjną drogę i nagraj je na dysk!

Ashampoo ZIP Pro 3 Portable

Światowej klasy oprogramowanie na wynos: Kompresuj, szyfruj i rozpakowuj swoje pliki w podróży dzięki ZIP Pro 3 Portable! Po prostu uruchom pełny program z pendrive'a, zewnętrznego dysku twardego lub poprzez DAV, bez konieczności instalacji.

Ashampoo ZIP Pro Office

Uzyskaj dostęp do mocy ZIP Pro 3 bezpośrednio w swoich ulubionych aplikacjach biurowych. Oszczędzaj miejsce na dysku, chroń swoje dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i oszczędzaj czas dzięki sprytnym funkcjom automatycznym!

Zestaw szyfrujący Ashampoo

Aby zapewnić maksymalną ochronę, pliki należy zabezpieczyć za pomocą szyfrowania FIPS 140-2 256-bit AES. Szyfruj dokumenty biurowe i pliki PDF w celu zachowania integralności danych przed i po ich wysłaniu. Oprogramowanie obsługuje nawet popularny standard OpenPGP, dzięki czemu zawsze będziesz mieć do dyspozycji najnowszą technologię!

Ashampoo ZIP Script

Kompletne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych: Tworzenie kopii zapasowych plików i folderów natychmiast i przy maksymalnej oszczędności miejsca. Przechowuj pliki w chmurze, na serwerach FTP, w sieci domowej lub w wielu miejscach jednocześnie - i to automatycznie, dzięki pełnej obsłudze Windows Scheduler!

Eksplorator plików Ashampoo

Windows Explorer jest świetny, ale nie idealny do pracy z archiwami plików. Wypróbuj naszą alternatywę dla Windows Explorera! Spodoba Ci się widok dzielony, funkcje ZIP i wbudowana obsługa ponad 60 formatów. Niezależnie od tego, czy chcesz przenosić, wysyłać czy nagrywać pliki, nasz eksplorator plików zapewni Ci bezpieczeństwo!

Przeglądarka chmury Ashampoo

Wygodny sposób na dostęp do chmur: Ashampoo ZIP Pro 3 obsługuje zawsze aktualne pliki chmury bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania! Dostęp do Azure, Dropbox, GoogleDrive, OneDrive i wielu innych. Skompresuj swoje pliki i wgraj je wygodnie do wybranej usługi w chmurze.

Wirtualny dysk Ashampoo

Zamontuj swoje obrazy dysków ISO jako dyski wirtualne i uzyskaj dostęp do danych natychmiast i bez konieczności ich ekstrakcji lub dodatkowego oprogramowania! Praca z obrazami dysków nie może być łatwiejsza. Jakie inne oprogramowanie archiwizacyjne jest tak wszechstronne?

Skompresuj pliki z rekordową prędkością

Ashampoo ZIP Pro 3 wyznacza nowe standardy w zwiększaniu stopnia kompresji! Program automatycznie wybiera najlepszy kodek dla danego typu pliku i osiąga do 70% lepszą kompresję niż konkurencja, wyprzedzając nawet liderów rynku, jeśli chodzi o pliki PDF, DOCX i PNG.

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo ZIP Pro 3

Ashampoo ZIP Pro 3

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Driver Updater

Recenzje: 0

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Cena 201,59 zł
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 59,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 60,19 zł
W magazynie

O&O Defrag 23 Pro

Recenzje: 0

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji? Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje...

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG TuneUp

Recenzje: 0

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Cena 45,00 zł
W magazynie

Indeks: ASU60/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira System Speedup

Recenzje: 0

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera Maksymalizuje wydajność Automatycznie czyści system Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium

Cena 96,00 zł
W magazynie

Indeks: ISPM0/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira Optimization Suite

Recenzje: 0

Jedyny program antywirusowy, który jeszcze bardziej przyspiesza Twój komputer. Chroni Cię również przed oprogramowaniem ransomware i czyści Twój komputer. To wszystko za jednym kliknięciem!

Cena 154,00 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG Driver Updater

Recenzje: 0

AVG Driver Updater skanuje i aktualizuje urządzenia, które wymagają sterowników do prawidłowego działania w systemie operacyjnym, w tym drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, karty sieciowe i wideo, a także karty dźwiękowe i graficzne.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo WinOptimizer 18

Recenzje: 0

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

Cena 171,99 zł
W magazynie