AVG TuneUp

Ocena 

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Czas trwania licencji
Liczba chronionych urządzeń
36,59 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany sprzedawca AVG
Produkty pochodzą od producenta. Klucze aktywacyjne bez problemu przechodzą autoryzację w Polsce. Nie ma potrzeby stosowania tuneli VPN czy zmian języka systemu operacyjnego! W ramach trwania subskrypcji korzystasz z polskiej pomocy technicznej producenta.

Większa wydajność komputera niż myślałeś, że to możliwe

Przedłuż żywotność starych komputerów i popraw wydajność na nowych komputerach z AVG TuneUp. Nasze narzędzie PC Optimization Tool może przyspieszyć pracę Twojego komputera i poprawić jego wydajność dzięki ulepszonej technologii uśpienia. Obejmuje ona również czyszczenie dysków i przeglądarek. Chcesz więcej? Czytaj dalej.

Konserwacja

Otrzymują Państwo automatyczną, wszechstronną konserwację

Prędkość

Przyspiesz swój komputer z systemem Windows

Dezinstalacja

Odinstaluj oprogramowanie, które nie jest Ci potrzebne

Usuwanie śmieci z plików

Usuń pliki na śmieci, aby zrobić miejsce

Automatyczna aktualizacja programów

Automatycznie naprawia i konserwuje Twój komputer

Masz dość robaków, awarii i systemów zamrażania? Ulepszona funkcja automatycznej konserwacji AVG co tydzień optymalizuje Twój komputer, dzięki czemu możesz po prostu cieszyć się lepszą wydajnością przez całą dobę.

Automatycznie czyści twój rejestr

Jeśli chcesz, aby system operacyjny Windows działał tak jak powinien i unikał błędów i awarii, pozwól AVG TuneUp zidentyfikować i automatycznie naprawić wszelkie problemy w rejestrze.

Automatyczna konserwacja komputera

Nasza automatyczna konserwacja oczyszcza ślady po przeglądarce, śledzi pliki cookie, pamięci podręcznej i resztki programów, aby uzyskać więcej miejsca na dysku twardym.

Przyspiesz i zoptymalizuj swój komputer

Jeśli Twój komputer potrzebuje zbyt dużo czasu na uruchomienie, Twoje programy działają powoli, gry są nerwowe, a ładowanie stron internetowych trwa wieki, AVG TuneUp jest dla Ciebie. Tak, to naprawdę działa. I tak to działa:

Zoptymalizuj komputer

Zainstalowane programy spowalniają pracę komputera poprzez marnowanie pamięci i zasobów procesora. Nasz całkowicie przeprojektowany tryb uśpienia usypia je i budzi je tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebne.

Usuwanie programów typu "bloatware" i "śmieci

Stare programy, paski narzędzi i wersje próbne, które nie są już potrzebne, oprogramowanie wstępnie zainstalowane na komputerze... wszystko to zajmuje miejsce i może w końcu spowodować problemy.

Znajdź i usuń niechciane oprogramowanie za pomocą programu Software Uninstaller

  • Nasz program do odinstalowywania wykrywa bloatware i pomaga w jego usuwaniu, w tym programy, których już nie używasz i o których zapomniałeś.
  • Od pierwszego dnia, śmieci gromadzą się na komputerze: Resztki plików Windows, śmietnik danych z Internetu i resztki plików z własnych programów. Nie potrzebujesz i nie chcesz tego wszystkiego, to po prostu zajmuje miejsce i może w końcu doprowadzić do problemów. Mamy rozwiązania dla Ciebie:
  • Głębokie oczyszczenie dysku twardego za pomocą Disk Cleaner
  • Z plików programu instalacyjnego do pamięci podręcznej. Od starych kopii zapasowych do tymczasowych plików systemowych. Wszyscy wykonali swój obowiązek i są teraz tylko balastem. Więc sprzątamy je i robimy miejsce na ważne rzeczy.
  • Łatwiejsze i szybsze surfowanie dzięki Browser Cleaner
  • Tymczasowe dane i pozostałości po działalności online? To koniec. Usuwamy pliki, których Internet Explorer, Chrome, Firefox itp. nie pozbywają się same. Wynik? Lżejsza, szybsza i bardziej niezawodna przeglądarka.

Aktualizuje wszystkie programy za pomocą jednego kliknięcia

Zapobieganie problemom związanym z bezpieczeństwem, błędom i irytującym programom instalacyjnym: AVG TuneUp's Software Updater sprawdza zainstalowane oprogramowanie takie jak Java, VLC i Skype i łatwo aktualizuje je do najnowszych, najlepszych wersji.

Bezproblemowa aktualizacja oprogramowania

Wino staje się coraz lepsze z wiekiem. Nie dotyczy to oprogramowania. Nasz program Software Updater działa w pełni automatycznie i obsługuje aktualizacje dla ponad 50 najpopularniejszych aplikacji - z regularnymi dodatkami!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
System operacyjny
Mobile
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

AVG TuneUp

AVG TuneUp

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

O&O Defrag 23 Pro

Recenzje: 0

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji? Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje...

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ZIP Pro 3

Recenzje: 0

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

Cena 137,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Driver Updater

Recenzje: 0

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Cena 201,59 zł
W magazynie

Indeks: ASU60/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira System Speedup

Recenzje: 0

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera Maksymalizuje wydajność Automatycznie czyści system Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium

Cena 96,00 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG Driver Updater

Recenzje: 0

AVG Driver Updater skanuje i aktualizuje urządzenia, które wymagają sterowników do prawidłowego działania w systemie operacyjnym, w tym drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, karty sieciowe i wideo, a także karty dźwiękowe i graficzne.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Indeks: ISPM0/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira Optimization Suite

Recenzje: 0

Jedyny program antywirusowy, który jeszcze bardziej przyspiesza Twój komputer. Chroni Cię również przed oprogramowaniem ransomware i czyści Twój komputer. To wszystko za jednym kliknięciem!

Cena 154,00 zł
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 59,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 60,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo WinOptimizer 18

Recenzje: 0

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

Cena 171,99 zł
W magazynie