Ashampoo WinOptimizer 18

Ocena 

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

139,83 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Optymalizacja systemu, dogłębne czyszczenie i diagnostyka w jednym programie!

 • Dashboardy dla zawsze aktualnych danych i natychmiastowy dostęp do funkcji
 • Nowy Defrag bez zauważalnego odpływu mocy
 • Łączenie wolnej przestrzeni dyskowej z Defragiem
 • Obszerna analiza napędów i przegląd sprzętu za pomocą Defrag
 • Poręczne centrum benchmarkingu dla lepszej przejrzystości i szybszego dostępu do testów
 • Ulepszony widok szczegółów systemu ze zoptymalizowaną detekcją sprzętu
 • Pełna obsługa Microsoft Edge Chromium
 • Nowy algorytm Internet Cleaner dla lepszego wykrywania śladów wyszukiwania
 • Enhanced Browser Extension Manager
 • Więcej szczegółów na temat zainstalowanego sprzętu podczas analizy systemu
 • Szybsze czasy uruchamiania modułów
 • Dzienniki szczegółowej analizy

Szybka droga do lepszego Windowsa!

Możesz poczuć niesamowitą moc optymalizacji Ashampoo® WinOptimizer 18 już od samego początku! Zajmij się ośmioma głównymi obszarami problemowymi Windows za pomocą jednego kliknięcia. Pozbądź się danych śmieciowych, takich jak ślady po przeglądaniu stron internetowych, naprawiaj bezużyteczne wpisy w rejestrze, usuwaj zepsute skróty i wyłączaj niepotrzebne usługi. WinOptimizer 18 to wydajność, bezpieczeństwo i stabilność za pomocą jednego kliknięcia! Zoptymalizuj swoje ustawienia bezpieczeństwa, systemu i autostartu za pomocą jednego kliknięcia! Odzyskaj swoje zasoby systemowe i ciesz się szybszym czasem uruchamiania oraz bardziej płynnym działaniem systemu Windows dzięki większej ilości dostępnej pamięci. Oczywiście, wszystkie funkcje są przyszłościowe i gotowe na najnowsze aktualizacje systemu Windows!

Szwajcarski scyzoryk do Twojego komputera.

Ashampoo® WinOptimizer 18 wykracza daleko poza zwykły zestaw do tuningu i czyszczenia. W zestawie znajduje się łącznie 37 wydajnych modułów. Od konserwacji bezpieczeństwa po ochronę prywatności i inteligentne analizy systemowe - WinOptimizer to kompletny pakiet dla Ciebie. Potrzebujesz odzyskać przypadkowo usunięte pliki, trwale wytrzeć poufne dane lub założyć pysk na funkcje telemetrii czatu w Windows 10? To wszystko jest częścią pakietu! Wszystkie moduły są udoskonalane i aktualizowane co roku, aby zapewnić najlepszą kompatybilność i wydajność z obecnymi i przyszłymi aktualizacjami systemu Windows. Żadne inne oprogramowanie optymalizujące system nie zbliża się nawet do tego ogromnego zestawu funkcji, użyteczności i łatwości obsługi!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo WinOptimizer 18

Ashampoo WinOptimizer 18

Windows jest dobry, ale może być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 dba o to! Systemy operacyjne z czasem ulegają spowolnieniu i stają się zagracone śmieciowymi plikami. W wielu przypadkach brakuje istotnych ustawień lub są one zakopane głęboko w systemie.

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 60,19 zł
W magazynie

O&O Defrag 23 Pro

Recenzje: 0

Czy możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego, dobrze zaprojektowanego oprogramowania do defragmentacji? Przy ciągłym użytkowaniu, komputery PC nieuchronnie cierpią z powodu spowolnienia. Winą za to jest przede wszystkim fragmentacja plików, która powoduje słabe czasy dostępu do plików i zmniejsza żywotność dysków twardych i SSD. O&O Defrag 23 zajmuje...

Cena 129,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ZIP Pro 3

Recenzje: 0

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłą aplikacją ZIP, ale kompletnym, funkcjonalnym pakietem do kompresji, ekstrakcji, wysyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 3 obsługuje łącznie 60 typów archiwów. Tworzenie i szyfrowanie archiwów trwa zaledwie kilka sekund, a dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni i 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje archiwum jest bezpieczne.

Cena 137,59 zł
W magazynie

Indeks: ISPM0/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira Optimization Suite

Recenzje: 0

Jedyny program antywirusowy, który jeszcze bardziej przyspiesza Twój komputer. Chroni Cię również przed oprogramowaniem ransomware i czyści Twój komputer. To wszystko za jednym kliknięciem!

Cena 154,00 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG TuneUp

Recenzje: 0

AVG TuneUp jest pakietem oprogramowania narzędziowego zaprojektowanym, aby pomóc w zarządzaniu, utrzymaniu, optymalizacji, konfiguracji i rozwiązywaniu problemów z systemem komputerowym.

Cena 45,00 zł
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 59,00 zł
W magazynie

Indeks: ASU60/02/012

Marka: Avira GmbH

Avira System Speedup

Recenzje: 0

Najbardziej wszechstronny dostępny program do czyszczenia komputera Maksymalizuje wydajność Automatycznie czyści system Zawiera 40 narzędzi optymalizacyjnych premium

Cena 96,00 zł
W magazynie

Marka: AVG

AVG Driver Updater

Recenzje: 0

AVG Driver Updater skanuje i aktualizuje urządzenia, które wymagają sterowników do prawidłowego działania w systemie operacyjnym, w tym drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, karty sieciowe i wideo, a także karty dźwiękowe i graficzne.

Cena 75,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Driver Updater

Recenzje: 0

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Cena 201,59 zł
W magazynie