Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Ocena 

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki.

Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy remontujesz dom - wizualizuj z wyprzedzeniem, jak będzie wyglądał gotowy projekt!

237,02 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Z łatwością importuj miliony obiektów 3D

Ashampoo 3D CAD Architektura wspiera ładowanie, edycję i zapisywanie różnych nowych formatów obiektów 3D. Daje to dostęp do milionów obiektów 3D! Po prostu zaimportuj je i dodaj do swoich projektów! Dzięki wsparciu dla modeli SketchUp lub Collada, możesz teraz od razu korzystać z wielu ogólnych i specyficznych dla danej marki modeli.

Planuj samodzielnie i odkryj możliwości

Niezależnie od tego, czy po prostu rzucasz okiem na swój wymarzony dom, czy planujesz jego budowę - Ashampoo 3D CAD Architecture ma to, czego potrzebujesz. Inteligentne kreatory pomogą Ci uniknąć błędów w planowaniu, wiele obiektów i urządzeń jest gotowych do instalacji. Realistyczne do ostatniego szczegółu - więc nic nie idzie źle w procesie.

Pełna para do przodu dla instalacji fotowoltaicznych!

Komfortowe pomoce wejściowe pomogą Ci zaplanować wyrafinowane instalacje fotowoltaiczne w kilka minut. W przypadku instalacji montowanych na dachu można już określić ich rozmieszczenie, wybrać moduły z katalogu obiektów i umieścić je w fazie konfiguracji. Program automatycznie określi ustawienia dla dachu, gdy tylko wskażesz na stronę docelową. Po skonfigurowaniu, instalacja fotowoltaiczna zostanie dodana do Twojego planu.

Ogromna oszczędność czasu dzięki elementom rastrowym

Popularny planer powierzchni został rozszerzony o elementy rastrowe 3D, aby umożliwić automatyczne tworzenie rzędów i kolumn elementów 3D. Wystarczy kilka kliknięć, aby zastosować powierzchnie 3D na pojedynczych ścianach lub całych fasadach budynków. Ilość przypadków użycia tej funkcji jest nieskończona! Okładziny, izolacja, listwy, płyty podstawowe, płyty drewniane i inne elementy, a wszystko to przy dokładnych obliczeniach, aż do liczby elementów.

Potrzebujesz renowacji?

Ashampoo 3D CAD Architektura jest również doskonałym narzędziem do renowacji Twojego domu i ogrodu. Ułóż wszystko perfekcyjnie z wyprzedzeniem i miej wyobrażenie o swoim przyszłym domu. To najprostszy sposób, aby uniknąć przykrych niespodzianek i rozczarowań. Wszystko układa się harmonijnie. Dzięki dużemu wyborowi mebli, elementów dekoracyjnych i roślin, możesz dać wolną rękę swojej kreatywności. A dla bardziej realistycznego wrażenia program może nawet symulować efekty światła i cienia.

Łatwiej i bardziej intuicyjnie dzięki wielofunkcyjnej wstążce

Niezależnie od tego, czy planujesz swój wymarzony dom, czy po prostu musisz go odnowić, Ashampoo 3D CAD Architecture oferuje niezliczoną ilość nowych opcji! Możesz wreszcie importować obiekty SketchUp i Collada i uzyskać dostęp do milionów nowych obiektów. Planowanie systemu fotowoltaicznego jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i bardziej precyzyjne, a projektowanie przestronnych powierzchni jest teraz proste dzięki wsparciu dla elementów rastrowych. Oczywiście obejmuje to również obliczenia pozwalające na szybkie znalezienie odpowiednich ofert. Teraz można również z łatwością tworzyć lustrzane odbicia i edytować obiekty 3D i symbole 2D. Masz duże plany? Ashampoo 3D CAD ma cię na oku!

 • Dostęp do wielu nowych obiektów poprzez import modelu SketchUp i Collada
 • Planowe instalacje fotowoltaiczne montowane na dachu
 • Innowacyjne elementy rastrowe 3D do stosowania na dużych powierzchniach
 • Potężna analiza obszaru dla precyzyjnych obliczeń i propozycji
 • Obiekty lustrzane i symbole 3D bez wysiłku
 • Liczne ulepszenia w okolicy:
 • Kolor lub wypełnienie symboli 2D
 • Edytuj obszary w 3D za pomocą planera powierzchni

Oprogramowanie CAD, które spełnia wszystkie oczekiwania!

Jesteś na rynku dla uczciwego rozwiązania CAD? Ashampoo® 3D CAD Professional 7 to nasze flagowe oprogramowanie dla projektantów, architektów krajobrazu i kreślarzy. Urzeczywistnij swoje pomysły, od wstępnych szkiców do gotowych projektów. Przenieś go na wyższy poziom dzięki naszym pakietom rozszerzeń Ashampoo® Kitchen and Office i doświadcz planowania kuchni i biur na najwyższym poziomie. Od pojedynczych urządzeń biurowych i kuchennych po całe zestawy mebli - nasze pakiety przedłużające tchną w Twoje projekty niespotykany dotąd realizm!

Nowości w Ashampoo® 3D CAD Architektura 7:

 • Nowe parametryzowane linie 2D
 • Niestandardowe linie z symboli 2D
 • Wszechstronna przeglądarka projektów z nowymi opcjami sortowania
 • Zarządzanie budynkami z dedykowanym poziomem hierarchii w przeglądarce projektu
 • Zapisz ustawienia widoczności dla kategorii i typów obiektów jako szablony
 • Nowe zatrzaski krawędziowe do wyrównywania obiektów
 • Łatwe kopiowanie okien między ścianami
 • Kopiuj i przesuwaj lukarny
 • Włączanie poszczególnych części schodów
 • Zmiana głębokości cięcia dla istniejących widoków przekroju
 • Łatwe dodawanie i usuwanie punktów w wielokątach dachowych
 • Łatwiejsze przenoszenie elementów między stronami
 • Około 100 nowych tekstur cegły klinkierowej

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki.

Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy remontujesz dom - wizualizuj z wyprzedzeniem, jak będzie wyglądał gotowy projekt!

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Ashampoo

Ashampoo Office Catalog Extension

Recenzje: 0

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne, co biura firmowe. Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych, jak obiekty 3D.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Adobe Audition CC

Recenzje: 0

Edytuj, miksuj, nagrywaj i poprawiaj dźwięk. Audition to kompleksowy zestaw narzędzi, który obejmuje wielościeżkowe, falowe i spektralne wyświetlanie do tworzenia, miksowania, edycji i przywracania zawartości audio. Ta potężna stacja robocza audio została zaprojektowana tak, aby przyspieszyć procesy produkcji wideo i wykańczania dźwięku - i dostarczyć...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Live Aquarium HD 2

Recenzje: 0

Przeżyj najbardziej realistyczną rafę koralową, jaką znajdziesz, bez konieczności zakupu prawdziwego akwarium. Live Aquarium HD 2 pozwala na wybór spośród 2 szczegółowych scen podwodnych 3D.

Cena 79,99 zł
W magazynie

Adobe Captivate

Recenzje: 0

Adobe Captivate to narzędzie autorskie używane do tworzenia treści eLearningowych, takich jak demonstracje oprogramowania, symulacje oprogramowania, rozgałęzione scenariusze i randomizowane quizy w formacie Shockwave Flash (.swf, a.k.a. 'Small Web Format') i HTML5.

Cena 7 030,19 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Archiving

Recenzje: 0

Barracuda Message Archiver jest idealny dla organizacji, które chcą zredukować swoje wymagania w zakresie przechowywania wiadomości e-mail i zwiększyć produktywność użytkowników dzięki mobilnemu lub stacjonarnemu dostępowi do każdej wiadomości e-mail kiedykolwiek wysłanej lub otrzymanej.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Recenzje: 0

Ashampoo Kitchen Catalog Extension umożliwia indywidualne planowanie kuchni na komputerze. Katalog oferuje kilka linii kuchni 3D w różnych stylach, od nowoczesnych, poprzez proste, aż po eleganckie. Każda linia kuchenna oferuje dużą ilość różnych przedmiotów i tekstur. W ten sposób możecie Państwo dokładnie zaplanować swoją wymarzoną kuchnię.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Soundstage Pro

Recenzje: 0

Z Ashampoo Soundstage Pro, możesz doświadczyć żywego dźwięku przestrzennego przez zwykłe słuchawki! Nie uwierzysz, jak bogaty może być dźwięk bez dedykowanego systemu przestrzennego!

Cena 232,19 zł
W magazynie

Fences

Recenzje: 0

Automatycznie organizuj swoje skróty na pulpicie i ikony za pomocą Fences!

Cena 119,99 zł
W magazynie

Steganos Safe 21

Recenzje: 0

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

Cena 139,99 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Music Studio 7

Recenzje: 0

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu,...

Cena 137,59 zł
W magazynie

AnyDesk 6

Recenzje: 0

Chcesz, aby Twoje biuro było wszędzie tam, gdzie jesteś? Dzięki niezawodnej technologii zdalnego pulpitu AnyDesk praca z domu jest prawie tak prosta, jak siedzenie przed komputerem w biurze.

Cena 448,27 zł
W magazynie

Acronis Snap Deploy 5

Recenzje: 0

Acronis Snap Deploy 5 to kompletne, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi i serwerami, tak jak w przypadku jednej!

Cena 83,60 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

Cena 1 117,14 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Home Design 5

Recenzje: 0

Jak będzie wyglądał twój skończony dom? Ashampoo Home Design 5 obejmuje wszystko, od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne, w tym elementy fotowoltaiczne.

Cena 171,99 zł
W magazynie