Ashampoo 3D CAD Professional 7

Ocena 

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

908,24 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Od wstępnego planowania do prezentacji

Użyj potężnych funkcji, aby osiągnąć techniczną doskonałość i polegaj na szerokich możliwościach modelowania, aby zaprojektować własne elementy konstrukcyjne lub rzeźby i dodać artystyczny akcent do swoich kreacji budowlanych.

Nowość w Ashampoo® 3D CAD Professional 7:

 • Nowe parametryzowane linie 2D
 • Niestandardowe linie z symboli 2D
 • Wszechstronna przeglądarka projektów z nowymi opcjami sortowania
 • Zarządzanie budynkami z dedykowanym poziomem hierarchii w przeglądarce projektu
 • Zapisz ustawienia widoczności dla kategorii i typów obiektów jako szablony
 • Nowe zatrzaski krawędziowe do wyrównywania obiektów
 • Łatwe kopiowanie okien między ścianami
 • Kopiuj i przesuwaj lukarny
 • Włączanie poszczególnych części schodów
 • Zmiana głębokości cięcia dla istniejących widoków przekroju
 • Łatwe dodawanie i usuwanie punktów w wielokątach dachowych
 • Łatwiejsze przenoszenie elementów między stronami
 • Około 100 nowych tekstur cegły klinkierowej

Z łatwością importuj miliony obiektów 3D

Ashampoo 3D CAD Pro obsługuje ładowanie, edycję i zapisywanie różnych nowych formatów obiektów 3D. To daje Ci dostęp do milionów obiektów 3D! Po prostu zaimportuj je i dodaj do swoich projektów! Dzięki wsparciu dla modeli SketchUp lub Collada, możesz teraz od razu korzystać z wielu ogólnych i specyficznych dla danej marki modeli.

Instalacje fotowoltaiczne - tablice dachowe i dachy płaskie

Żaden dobry projekt nie powinien być realizowany bez instalacji fotowoltaicznych. W przypadku instalacji montowanych na dachu, można już określić ich układ, wybrać moduły z katalogu obiektów i umieścić je w fazie konfiguracji. W przypadku dachów płaskich można po prostu określić, które części będą, a które nie będą wykorzystywane do elementów fotowoltaicznych w fazie projektowania. Kiedy skończysz, możesz umieścić całą instalację za pomocą zaledwie dwóch kliknięć i ustawić odległości między rzędami paneli lub obrócić je i ponownie ustawić - to idealne podejście do wstępnego planowania!

Potężna analiza obszaru

Ze względu na popularny popyt, dodaliśmy dodatkowe funkcje analizy powierzchni i obliczeń oraz odpowiednie szablony wyjściowe. Oprócz powierzchni mieszkalnej można teraz przetwarzać również powierzchnie podłogowe, ściany, sufity, fasady i wiele innych powierzchni. Powierzchnie fasad mogą być również łatwo eksportowane do plików PDF, RTF lub Excel! Listy pozycji dla okien również nie stanowią już problemu.

Obiekty lustrzane

Dwa potężne narzędzia pomogą Ci wykonać lustrzane odbicie 3D i 2D obiektów i symboli na dowolnej osi lub ich punktów centralnych. Działa to również w przypadku wielokrotnego wyboru tego samego typu elementów, co może zaoszczędzić wiele czasu! Oprogramowanie CAD nie jest bardziej elastyczne niż to!

Niezrównana wydajność

Czysty, tematycznie uporządkowany interfejs użytkownika daje dostęp do wszystkich funkcji jednym kliknięciem. Wszystko jest logicznie uporządkowane i łatwo dostępne. Ty decydujesz, czy będziesz korzystać z klasycznych pasków narzędzi, czy z nowoczesnych taśm znanych z produktów Microsoft Office.

Pomoce wejściowe i kreatory do prostej obsługi

Od projektowania dachów po modelowanie terenu - Ashampoo 3D CAD Pro 6 dostarcza użytecznych pomocy i kreatorów do wszystkich złożonych operacji. Ty skupiasz się na zawartości, a oprogramowanie robi resztę - tak jak powinno.

Elementy wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego w zestawie

Wbudowany katalog obiektów daje dostęp do różnych elementów budowlanych, tekstur, materiałów i symboli. Wystarczy jedno kliknięcie, aby umieścić w swoim projekcie drzwi, okna, balkony, wiaty garażowe oraz instalacje sanitarne i elektryczne. Możesz importować dodatkowe obiekty z SketchUp i Collada. Dzięki temu już w fazie planowania masz szczegółowy wgląd w gotowy projekt - aż do ostatnich szczegółów!

Węzeł materiałów budowlanych z "poinformowanymi" teksturami CAD

mtextur.com [ch. de. eu.] udostępnia bezpłatnie architektom, projektantom i planistom szczegóły dotyczące materiałów budowlanych i ich producentów. Znalezione materiały można pobrać w postaci tekstur CAD i BIM o wysokiej rozdzielczości do natychmiastowego wykorzystania z wybranym oprogramowaniem planistycznym. Mogą Państwo również wyszukiwać określone materiały budowlane w oparciu o grupę materiałów, kolor, przypadek użycia, producenta lub linię produktów. Dostępne są również linki do dodatkowych szczegółów, przykłady referencji oraz pliki PDF ze szczegółami dotyczącymi różnych materiałów. Dzięki ponad 10k informacjom o materiałach, mtextur jest największym na świecie centrum rzeczywistych tekstur CAD (online od 2006 roku). To naprawdę uprości całe planowanie w epoce BIM (Building Information Modeling).

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

AnyDesk 6

Recenzje: 0

Chcesz, aby Twoje biuro było wszędzie tam, gdzie jesteś? Dzięki niezawodnej technologii zdalnego pulpitu AnyDesk praca z domu jest prawie tak prosta, jak siedzenie przed komputerem w biurze.

Cena 448,27 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Office Catalog Extension

Recenzje: 0

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne, co biura firmowe. Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych, jak obiekty 3D.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Steganos Safe 21

Recenzje: 0

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

Cena 139,99 zł
W magazynie

Live Aquarium HD 2

Recenzje: 0

Przeżyj najbardziej realistyczną rafę koralową, jaką znajdziesz, bez konieczności zakupu prawdziwego akwarium. Live Aquarium HD 2 pozwala na wybór spośród 2 szczegółowych scen podwodnych 3D.

Cena 79,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki. Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy...

Cena 291,54 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Archiving

Recenzje: 0

Barracuda Message Archiver jest idealny dla organizacji, które chcą zredukować swoje wymagania w zakresie przechowywania wiadomości e-mail i zwiększyć produktywność użytkowników dzięki mobilnemu lub stacjonarnemu dostępowi do każdej wiadomości e-mail kiedykolwiek wysłanej lub otrzymanej.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Acronis Snap Deploy 5

Recenzje: 0

Acronis Snap Deploy 5 to kompletne, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi i serwerami, tak jak w przypadku jednej!

Cena 83,60 zł
W magazynie

Adobe Audition CC

Recenzje: 0

Edytuj, miksuj, nagrywaj i poprawiaj dźwięk. Audition to kompleksowy zestaw narzędzi, który obejmuje wielościeżkowe, falowe i spektralne wyświetlanie do tworzenia, miksowania, edycji i przywracania zawartości audio. Ta potężna stacja robocza audio została zaprojektowana tak, aby przyspieszyć procesy produkcji wideo i wykańczania dźwięku - i dostarczyć...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Adobe Captivate

Recenzje: 0

Adobe Captivate to narzędzie autorskie używane do tworzenia treści eLearningowych, takich jak demonstracje oprogramowania, symulacje oprogramowania, rozgałęzione scenariusze i randomizowane quizy w formacie Shockwave Flash (.swf, a.k.a. 'Small Web Format') i HTML5.

Cena 7 030,19 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Music Studio 7

Recenzje: 0

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu,...

Cena 137,59 zł
W magazynie

Fences

Recenzje: 0

Automatycznie organizuj swoje skróty na pulpicie i ikony za pomocą Fences!

Cena 119,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Recenzje: 0

Ashampoo Kitchen Catalog Extension umożliwia indywidualne planowanie kuchni na komputerze. Katalog oferuje kilka linii kuchni 3D w różnych stylach, od nowoczesnych, poprzez proste, aż po eleganckie. Każda linia kuchenna oferuje dużą ilość różnych przedmiotów i tekstur. W ten sposób możecie Państwo dokładnie zaplanować swoją wymarzoną kuchnię.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Soundstage Pro

Recenzje: 0

Z Ashampoo Soundstage Pro, możesz doświadczyć żywego dźwięku przestrzennego przez zwykłe słuchawki! Nie uwierzysz, jak bogaty może być dźwięk bez dedykowanego systemu przestrzennego!

Cena 232,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Home Design 5

Recenzje: 0

Jak będzie wyglądał twój skończony dom? Ashampoo Home Design 5 obejmuje wszystko, od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne, w tym elementy fotowoltaiczne.

Cena 171,99 zł
W magazynie