Ashampoo Music Studio 7

Ocena 

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to Twój komputer, smartfon, odtwarzacz MP3 czy samochód!

111,86 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Program all-in-one do nagrań i muzyki

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, zdzieraj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to Twój komputer, smartfon, odtwarzacz MP3 czy samochód!

Idealny na przyjęcia, wesela lub kolacje

Ustaw nastrój na przyjęcia, wesela i spotkania z Trackmixer. Stwórz swój własny miks, dodaj przejścia i skonwertuj muzykę do ulubionego formatu lub nagraj ją na płytę. Fenomenalna taśma DJ Mix Tape dodatkowo analizuje i harmonizuje prędkość twoich utworów, aby za każdym razem stworzyć idealny mix!

Szybka i inteligentna edycja plików dźwiękowych

Mieszaj swoje utwory na maksymalnie trzech ścieżkach i edytuj lub po mistrzowsku łącz poszczególne części. Inteligentne zaznaczanie i przesuwanie elementów sprawia, że edycja jest bardzo prosta! Usuwaj lub wstawiaj fragmenty, nakładaj efekty blaknięcia i używaj korektora do precyzyjnego dostrajania.

Idealne cięcie również dla nagrań na żywo

Zamienianie nagrań w piosenki nigdy nie było łatwiejsze. Ashampoo Music Studio 7 wykrywa automatycznie pauzy, odpowiednio dzieli pliki i zapisuje ich części w wybranym przez Ciebie formacie. Czułość wykrywania pauzy jest regulowana, więc nawet nagrania na żywo nie będą stanowiły problemu!

Konwersja do dowolnego formatu i słuchanie w dowolnym miejscu

Ashampoo Music Studio 7 obsługuje teraz również popularne formaty AAC / M4A Apple oraz innowacyjny format APE. Nagraj swoją muzykę na płytę, skonwertuj utwory z iTunes do określonego formatu, takiego jak MP3, WMA i FLAC lub wybierz urządzenie docelowe, aby uzyskać maksymalną kompatybilność. Teraz możesz słuchać wszystkich swoich utworów na dowolnym urządzeniu z domowego sprzętu stereo na urządzenia bez aplikacji iTunes!

Najwygodniejsze narzędzie do zgrywania płyt CD

Dzięki Ashampoo Music Studio 7 możesz łatwo przekształcić swoje płyty CD w formę cyfrową. Wszystkie utwory są sprawdzane w bazie danych online i automatycznie nazywane poprawnie, dostarczane z okładkami i zapisywane w dowolnym formacie. Teraz możesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dzięki nowej funkcji fast rip - to szybki pas do sukcesu!

Zrób playlistę z dowolnej liczby utworów

Listy odtwarzania to najwygodniejszy sposób na odtwarzanie utworów w dowolnej kolejności. Aby zapewnić, że wszystkie programy i odtwarzacze będą mogły odtwarzać Twoje kolekcje, Ashampoo Music Studio 7 oferuje szeroki wybór formatów list odtwarzania, takich jak M3U, CUE lub PLS. Nie ma znaczenia, z którego odtwarzacza korzystasz - i nie jest on bardziej kompatybilny niż ten!

Pełna gama formatów

Użyj Ashampoo Music Studio 7, aby z niezwykłą łatwością konwertować pliki muzyczne i precyzyjnie dostosować ich jakość do swoich potrzeb. Obsługiwane są wszystkie formaty, od wiodących na rynku MP3 i AAC (m4a) do bezstratnej kompresji z FLAC i WAV, a nawet specjalistyczne formaty, takie jak OGG, APE i OPUS. Odtwarzaj swoje utwory na każdym urządzeniu!

Uzupełnij swoją kolekcję o okładki

Nagraj swoją muzykę na płytę CD i uzupełnij swój projekt własnoręcznie wykonanymi okładkami i wkładkami. Profesjonalne szablony i funkcje, takie jak automatycznie tworzone spisy treści, sprawią, że w ciągu kilku minut stworzysz atrakcyjne wizualnie układy. Odkryj swoją kreatywność i twórz kolaże z okładek lub zaprojektuj własną grafikę i szablony!

Idealna głośność dla wszystkich Twoich utworów

Podczas tworzenia płyty muzycznej opartej na utworach pochodzących z różnych źródeł często spotykasz się z różnymi poziomami głośności. Normalizacja może oszczędzić Ci konieczności ręcznej regulacji głośności, sprawiając, że Twoja muzyka będzie brzmiała bardziej profesjonalnie i harmonijnie. Ashampoo Music Studio 7 obsługuje teraz również normalizację dla WMA i formatów opartych na dodatkowych kodekach!

Zamień ścieżki dźwiękowe filmów na dzwonki lub ścieżki dźwiękowe

Partytura filmowa, ulubiony cytat z filmu lub efekt dźwiękowy, Ashampoo Music Studio 7 w mgnieniu oka zmieni Twoje ulubione filmy w edytowalne pliki dźwiękowe. Wyciągnij otwierające i zamykające kredyty lub ulubioną scenę jako plik audio i wytnij, zmieszaj i eksportuj je do ulubionego formatu. Idealnie nadaje się do pojedynczych dźwięków dzwonka lub do wykorzystania we własnych filmach wideo!

Wreszcie przejrzysta kolekcja muzyki

Ashampoo Music Studio 7 kładzie kres myleniu nazw plików muzycznych. Chcesz zobaczyć datę utworzenia wraz z nazwą wykonawcy i tytułem w swoich nazwach plików? Wybierz wspólny standard i pozwól programowi zrobić resztę!

Żadnych więcej nieznanych piosenek!

Oprócz nazw plików, pliki audio zawierają również informacje o wykonawcy, albumie, gatunku i okładce. Ashampoo Music Studio 7 dodaje i uzupełnia te tagi automatycznie, zmieniając "Track13-nieznany" w "The Beatles - Yesterday - Help"!

Szczegóły produktu

Opis

Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Music Studio 7

Ashampoo Music Studio 7

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to Twój komputer, smartfon, odtwarzacz MP3 czy samochód!

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Steganos Safe 21

Recenzje: 0

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

Cena 139,99 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Recenzje: 0

Ashampoo Kitchen Catalog Extension umożliwia indywidualne planowanie kuchni na komputerze. Katalog oferuje kilka linii kuchni 3D w różnych stylach, od nowoczesnych, poprzez proste, aż po eleganckie. Każda linia kuchenna oferuje dużą ilość różnych przedmiotów i tekstur. W ten sposób możecie Państwo dokładnie zaplanować swoją wymarzoną kuchnię.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

Cena 1 117,14 zł
W magazynie

Adobe Audition CC

Recenzje: 0

Edytuj, miksuj, nagrywaj i poprawiaj dźwięk. Audition to kompleksowy zestaw narzędzi, który obejmuje wielościeżkowe, falowe i spektralne wyświetlanie do tworzenia, miksowania, edycji i przywracania zawartości audio. Ta potężna stacja robocza audio została zaprojektowana tak, aby przyspieszyć procesy produkcji wideo i wykańczania dźwięku - i dostarczyć...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Acronis Snap Deploy 5

Recenzje: 0

Acronis Snap Deploy 5 to kompletne, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi i serwerami, tak jak w przypadku jednej!

Cena 83,60 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Home Design 5

Recenzje: 0

Jak będzie wyglądał twój skończony dom? Ashampoo Home Design 5 obejmuje wszystko, od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne, w tym elementy fotowoltaiczne.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Soundstage Pro

Recenzje: 0

Z Ashampoo Soundstage Pro, możesz doświadczyć żywego dźwięku przestrzennego przez zwykłe słuchawki! Nie uwierzysz, jak bogaty może być dźwięk bez dedykowanego systemu przestrzennego!

Cena 232,19 zł
W magazynie

Adobe Captivate

Recenzje: 0

Adobe Captivate to narzędzie autorskie używane do tworzenia treści eLearningowych, takich jak demonstracje oprogramowania, symulacje oprogramowania, rozgałęzione scenariusze i randomizowane quizy w formacie Shockwave Flash (.swf, a.k.a. 'Small Web Format') i HTML5.

Cena 7 030,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki. Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy...

Cena 291,54 zł
W magazynie

AnyDesk 6

Recenzje: 0

Chcesz, aby Twoje biuro było wszędzie tam, gdzie jesteś? Dzięki niezawodnej technologii zdalnego pulpitu AnyDesk praca z domu jest prawie tak prosta, jak siedzenie przed komputerem w biurze.

Cena 448,27 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Office Catalog Extension

Recenzje: 0

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne, co biura firmowe. Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych, jak obiekty 3D.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Live Aquarium HD 2

Recenzje: 0

Przeżyj najbardziej realistyczną rafę koralową, jaką znajdziesz, bez konieczności zakupu prawdziwego akwarium. Live Aquarium HD 2 pozwala na wybór spośród 2 szczegółowych scen podwodnych 3D.

Cena 79,99 zł
W magazynie

Fences

Recenzje: 0

Automatycznie organizuj swoje skróty na pulpicie i ikony za pomocą Fences!

Cena 119,99 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Archiving

Recenzje: 0

Barracuda Message Archiver jest idealny dla organizacji, które chcą zredukować swoje wymagania w zakresie przechowywania wiadomości e-mail i zwiększyć produktywność użytkowników dzięki mobilnemu lub stacjonarnemu dostępowi do każdej wiadomości e-mail kiedykolwiek wysłanej lub otrzymanej.

Cena 0,00 zł
W magazynie