Ashampoo Soundstage Pro

Ocena 

Z Ashampoo Soundstage Pro, możesz doświadczyć żywego dźwięku przestrzennego przez zwykłe słuchawki! Nie uwierzysz, jak bogaty może być dźwięk bez dedykowanego systemu przestrzennego!

188,77 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Magia wirtualnej karty dźwiękowej

Wirtualna karta dźwiękowa znajduje się pomiędzy Twoją prawdziwą kartą dźwiękową a Twoimi słuchawkami. Ashampoo Soundstage Pro przetwarza wszystkie sygnały audio na Twoim komputerze i zmienia je tak, aby symulować ich brzmienie na rzeczywistym systemie surround. Zmieniony sygnał jest następnie wysyłany do Twoich słuchawek, co daje Ci pełne doświadczenie dźwięku przestrzennego bez dedykowanego sprzętu audio! Środowiska audio wbudowane w oprogramowanie zostały stworzone przez ekspertów w światowej klasy studiach nagraniowych!

Co to jest binauralne stereo?

Ponieważ są one rozstawione, nasze uszy umożliwiają nam słyszenie w 3D w oparciu o to, do którego ucha dźwięk trafia pierwszy. Ashampoo Soundstage Pro wykorzystuje to do stworzenia prawdziwego wrażenia przestrzennego bez użycia sprzętu surround!

Wiele lokalizacji dźwiękowych

Program daje Ci dziesięć różnych lokalizacji dźwięku do wyboru! Te ustawienia zostały stworzone przez ekspertów w profesjonalnych studiach nagraniowych. Przekonaj się o pełnej gamie wierności dźwięku przestrzennego! Naturalnie, głośność można dostosować indywidualnie dla każdego wirtualnego głośnika!

Dźwięk przestrzenny dla słuchawek

Ashampoo Soundstage Pro zapewnia wieloaspektowe wrażenia słuchowe. Standardy audio takie jak 5.1, 6.1 i 7.1 w połączeniu z dziesięcioma wirtualnymi lokalizacjami tworzą wyrafinowane środowisko dźwiękowe, z łatwo rozpoznawalnymi głośnikami tylnymi i bocznymi. Ashampoo Soundstage Pro nie zwiększa skali istniejących sygnałów audio, ale zależy od istnienia rzeczywistych informacji przestrzennych w oryginalnym sygnale audio. Tylko to gwarantuje wysoką jakość dźwięku!

Niezrównane, dogłębne wrażenia z gry

Ashampoo Soundstage Pro przenosi na kolejny poziom! Usłyszysz dokładnie, gdzie są twoi wrogowie. Gry mogą przebiegać w szybkim tempie, dlatego zintegrowaliśmy opcjonalny tryb niskich opóźnień zoptymalizowany dla profesjonalnych gier, który redukuje opóźnienia do minimum!

Dostosowywane ustawienia pomieszczeń

Można nie tylko zmienić lokalizację, ale także jej rozmiar. Dodaje to jeszcze więcej głębi wrażeniom dźwiękowym. A my nie zapomnieliśmy o graczach: W zestawie znajduje się również specjalne, neutralne ustawienie idealne do gry.

Zwiększone wrażenia stereo

Nawet normalne nagrania stereo brzmią lepiej z Ashampoo Soundstage Pro. Większość utworów jest opanowana do systemów hi-fi i traci na jakości podczas odtwarzania na systemach niższej klasy. Dzięki temu programowi możesz cieszyć się swoją muzyką tak, jak powinna brzmieć - bez konieczności używania drogiego sprzętu hi-fi!

Zapierające dech w piersiach przeżycia filmowe

Ciesz się kinowym przeżyciem w swoim domu! Po prostu uruchom aplikację i odtwarzaj swoje filmy. Ashampoo Soundstage Pro akustycznie zamieni Twoje słuchawki w kino. Nie uwierzysz własnym uszom!

W zestawie equalizer

Chociaż do najpopularniejszych modeli słuchawek dołączyliśmy ustawienia equalizera, możesz wypróbować różne kombinacje, aby dowiedzieć się, co brzmi dla Ciebie najlepiej. Doskonałe wrażenia dźwiękowe są dostępne za kilka kliknięć, znajdź je z Ashampoo Soundstage Pro!

Jakie są wymagania sprzętowe?

Potrzebny jest komputer z wbudowanym dźwiękiem lub dedykowana karta dźwiękowa i para gotowych słuchawek. To jest to!

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Soundstage Pro

Ashampoo Soundstage Pro

Z Ashampoo Soundstage Pro, możesz doświadczyć żywego dźwięku przestrzennego przez zwykłe słuchawki! Nie uwierzysz, jak bogaty może być dźwięk bez dedykowanego systemu przestrzennego!

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Live Aquarium HD 2

Recenzje: 0

Przeżyj najbardziej realistyczną rafę koralową, jaką znajdziesz, bez konieczności zakupu prawdziwego akwarium. Live Aquarium HD 2 pozwala na wybór spośród 2 szczegółowych scen podwodnych 3D.

Cena 79,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Recenzje: 0

Ashampoo Kitchen Catalog Extension umożliwia indywidualne planowanie kuchni na komputerze. Katalog oferuje kilka linii kuchni 3D w różnych stylach, od nowoczesnych, poprzez proste, aż po eleganckie. Każda linia kuchenna oferuje dużą ilość różnych przedmiotów i tekstur. W ten sposób możecie Państwo dokładnie zaplanować swoją wymarzoną kuchnię.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Steganos Safe 21

Recenzje: 0

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

Cena 139,99 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Acronis Snap Deploy 5

Recenzje: 0

Acronis Snap Deploy 5 to kompletne, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi i serwerami, tak jak w przypadku jednej!

Cena 83,60 zł
W magazynie

Fences

Recenzje: 0

Automatycznie organizuj swoje skróty na pulpicie i ikony za pomocą Fences!

Cena 119,99 zł
W magazynie

Adobe Audition CC

Recenzje: 0

Edytuj, miksuj, nagrywaj i poprawiaj dźwięk. Audition to kompleksowy zestaw narzędzi, który obejmuje wielościeżkowe, falowe i spektralne wyświetlanie do tworzenia, miksowania, edycji i przywracania zawartości audio. Ta potężna stacja robocza audio została zaprojektowana tak, aby przyspieszyć procesy produkcji wideo i wykańczania dźwięku - i dostarczyć...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Office Catalog Extension

Recenzje: 0

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne, co biura firmowe. Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych, jak obiekty 3D.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Archiving

Recenzje: 0

Barracuda Message Archiver jest idealny dla organizacji, które chcą zredukować swoje wymagania w zakresie przechowywania wiadomości e-mail i zwiększyć produktywność użytkowników dzięki mobilnemu lub stacjonarnemu dostępowi do każdej wiadomości e-mail kiedykolwiek wysłanej lub otrzymanej.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Adobe Captivate

Recenzje: 0

Adobe Captivate to narzędzie autorskie używane do tworzenia treści eLearningowych, takich jak demonstracje oprogramowania, symulacje oprogramowania, rozgałęzione scenariusze i randomizowane quizy w formacie Shockwave Flash (.swf, a.k.a. 'Small Web Format') i HTML5.

Cena 7 030,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Home Design 5

Recenzje: 0

Jak będzie wyglądał twój skończony dom? Ashampoo Home Design 5 obejmuje wszystko, od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne, w tym elementy fotowoltaiczne.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

Cena 1 117,14 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki. Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy...

Cena 291,54 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Music Studio 7

Recenzje: 0

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu,...

Cena 137,59 zł
W magazynie

AnyDesk 6

Recenzje: 0

Chcesz, aby Twoje biuro było wszędzie tam, gdzie jesteś? Dzięki niezawodnej technologii zdalnego pulpitu AnyDesk praca z domu jest prawie tak prosta, jak siedzenie przed komputerem w biurze.

Cena 448,27 zł
W magazynie