Ashampoo Office Catalog Extension

Ocena 

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne, co biura firmowe.

Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych, jak obiekty 3D.

41,94 zł
  Bezpieczne zakupy dzięki SSL

Twoje połączenie jest w pełni szyfrowane, nikt nie może go podsłuchać.

  Wysyłka elektroniczna

Najszybsza i bezpłatna wysyłka, dla niektórych produktów wysyłka następuje w kilka sekund.

Opis
Autoryzowany reseller Ashampoo
Klucze pochodzą bezpośrednio od producenta oprogramowania, nigdy nie aktywowane, nie są współdzielone z innymi użytkownikami. Bezproblemowa aktywacja na terenie Polski bez VPN czy zmiany języka systemu operacyjnego. Kupujesz pełnowartościowy produkt z legalnego źródła i polską fakturą 23%.

Zaplanuj swoje nowe biuro w 3D na swoim komputerze

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne co biura firmowe.

Efektywna praca nie tylko opiera się na dobrej organizacji i umiejętnościach archiwizacyjnych, ale zaczyna się już na wczesnym etapie planowania. Jaki jest idealny układ dla Twojego biura? W jaki sposób meble, warunki oświetleniowe i urządzenia techniczne najlepiej współgrają ze sobą w ramach wydajnej koncepcji biura?

W czasach, gdy granice między pracą a mieszkaniem zacierają się, idealne, zdrowe środowisko pracy jest niezbędne, ponieważ pełne wrażeń miejsce pracy z nie tylko odpowiednimi, ale i atrakcyjnymi meblami przyczyni się do lepszego samopoczucia, kreatywności i inspiracji. Stwórz idealną, ergonomiczną koncepcję biura dla zwiększenia witalności w Twojej pracy, przy pomocy szczegółowego planowania.

Perfekcyjne planowanie z wykorzystaniem obiektów 3D

Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych jako obiektów 3D. W ten sposób można optymalnie zaplanować przestrzeń pracy i życia "biurowego". Do obiektów 3D należą na przykład ergonomiczne biurka antropometryczne, elastyczne stoły konferencyjne, kontenery na kółkach, modułowe szafki biurowe itp.

Planowanie biura w 3D dla ergonomicznej koncepcji biura

Centralnym punktem wyjścia dla optymalnego planowania biura jest ergonomia. Oprócz ergonomicznie zaprojektowanych mebli biurowych, ergonomia obejmuje optymalną koncepcję oświetlenia, dobry klimat wnętrza i wybór kolorów. Staranne planowanie umożliwia efektywną koncepcję biura w celu stworzenia psychologicznie "burzliwego świata pracy".

W połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD i budowlanym Ashampoo Home Designer Pro, Ashampoo 3D CAD Architecture lub Ashampoo 3D CAD Professional możesz realizować swoje pomysły na idealne biuro dzięki Ashampoo Office Catalog Extension - szybko, łatwo i realistycznie z obiektami 3D.

Zaplanuj zanim kupisz!

Ashampoo Office Catalog Extension zawiera 500 ergonomicznych mebli biurowych. Wśród nich znajdują się biurka z regulacją wysokości do siedzenia lub stania w czasie pracy, stoły i systemy konferencyjne, szafy biurowe na kółkach, moduły recepcyjne, a także szafy systemowe z półkami, szafy z podwójnymi drzwiami oraz szafki z żaluzjami i szafki z drzwiami przesuwnymi. Wszystkie dołączone obiekty 3D istnieją w rzeczywistości i są produktami firmy Vital-Office GmbH w Straubenhardt. Obiekty te umożliwiają szczegółowe, realistyczne planowanie różnorodnych koncepcji miejsc pracy i pomieszczeń. Wszystkie one spełniają ergonomiczne wymagania zoptymalizowanej architektury biura.

Ważna uwaga!

Ashampoo® Office Catalog Extension i Ashampoo® Kitchen Catalog Extension wymagają do pracy Ashampoo® 3D CAD Architecture (wersja 5 lub wyższa) lub Ashampoo® 3D CAD Professional (wersja 5 lub wyższa).

Szczegóły produktu

Opis

System operacyjny
Windows
Wersja językowa
Polska
Autoryzowany sprzedawca
Tak
Opinie

Napisz swoją opinię

Ashampoo Office Catalog Extension

Ashampoo Office Catalog Extension

Bez względu na to, czy urządzasz małe biuro w domu, czy biuro w budynku, dokładne planowanie jest koniecznością. Biura domowe muszą spełniać te same wymagania ergonomiczne, co biura firmowe.

Ashampoo Office Catalog Extension oferuje odpowiedni wybór ergonomicznych, czyli "zdrowych" mebli biurowych, jak obiekty 3D.

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Adobe Captivate

Recenzje: 0

Adobe Captivate to narzędzie autorskie używane do tworzenia treści eLearningowych, takich jak demonstracje oprogramowania, symulacje oprogramowania, rozgałęzione scenariusze i randomizowane quizy w formacie Shockwave Flash (.swf, a.k.a. 'Small Web Format') i HTML5.

Cena 7 030,19 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Home Design 5

Recenzje: 0

Jak będzie wyglądał twój skończony dom? Ashampoo Home Design 5 obejmuje wszystko, od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne, w tym elementy fotowoltaiczne.

Cena 171,99 zł
W magazynie

Adobe Audition CC

Recenzje: 0

Edytuj, miksuj, nagrywaj i poprawiaj dźwięk. Audition to kompleksowy zestaw narzędzi, który obejmuje wielościeżkowe, falowe i spektralne wyświetlanie do tworzenia, miksowania, edycji i przywracania zawartości audio. Ta potężna stacja robocza audio została zaprojektowana tak, aby przyspieszyć procesy produkcji wideo i wykańczania dźwięku - i dostarczyć...

Cena 1 297,87 zł
W magazynie

AnyDesk 6

Recenzje: 0

Chcesz, aby Twoje biuro było wszędzie tam, gdzie jesteś? Dzięki niezawodnej technologii zdalnego pulpitu AnyDesk praca z domu jest prawie tak prosta, jak siedzenie przed komputerem w biurze.

Cena 448,27 zł
W magazynie

Adobe Creative Cloud

Recenzje: 0

Creative Cloud to kolekcja ponad 20 aplikacji desktopowych i mobilnych oraz usług z zakresu fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i innych. Teraz możesz zabierać swoje pomysły w nowe miejsca dzięki programowi Photoshop na iPadzie, rysować i malować za pomocą Fresco oraz projektować w 3D i AR.

Cena 3 246,54 zł
W magazynie

Steganos Safe 21

Recenzje: 0

Bezpieczne szyfrowanie danych wrażliwych Poufne dokumenty, rejestry handlowe i listy TAN - wszystko to znajduje się w bezpiecznym miejscu. Steganos® Safe™ 21 to cyfrowy skarbiec, który chroni wszystko, czego nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział.

Cena 139,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Music Studio 7

Recenzje: 0

Ashampoo Music Studio 7 to kompletne rozwiązanie dla Twojej muzyki i plików audio. Nagrywaj, wypalaj, tnij, konwertuj i miksuj swoje utwory. Uporządkuj swoją kolekcję muzyczną, twórz listy odtwarzania, projektuj i drukuj okładki - perfekcyjne rezultaty są zawsze w zasięgu kilku kliknięć! Ciesz się swoimi utworami na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu,...

Cena 137,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki. Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy...

Cena 291,54 zł
W magazynie

Fences

Recenzje: 0

Automatycznie organizuj swoje skróty na pulpicie i ikony za pomocą Fences!

Cena 119,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

Cena 1 117,14 zł
W magazynie

Acronis Snap Deploy 5

Recenzje: 0

Acronis Snap Deploy 5 to kompletne, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie wszystkimi stacjami roboczymi i serwerami, tak jak w przypadku jednej!

Cena 83,60 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Archiving

Recenzje: 0

Barracuda Message Archiver jest idealny dla organizacji, które chcą zredukować swoje wymagania w zakresie przechowywania wiadomości e-mail i zwiększyć produktywność użytkowników dzięki mobilnemu lub stacjonarnemu dostępowi do każdej wiadomości e-mail kiedykolwiek wysłanej lub otrzymanej.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Live Aquarium HD 2

Recenzje: 0

Przeżyj najbardziej realistyczną rafę koralową, jaką znajdziesz, bez konieczności zakupu prawdziwego akwarium. Live Aquarium HD 2 pozwala na wybór spośród 2 szczegółowych scen podwodnych 3D.

Cena 79,99 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Recenzje: 0

Ashampoo Kitchen Catalog Extension umożliwia indywidualne planowanie kuchni na komputerze. Katalog oferuje kilka linii kuchni 3D w różnych stylach, od nowoczesnych, poprzez proste, aż po eleganckie. Każda linia kuchenna oferuje dużą ilość różnych przedmiotów i tekstur. W ten sposób możecie Państwo dokładnie zaplanować swoją wymarzoną kuchnię.

Cena 51,59 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Soundstage Pro

Recenzje: 0

Z Ashampoo Soundstage Pro, możesz doświadczyć żywego dźwięku przestrzennego przez zwykłe słuchawki! Nie uwierzysz, jak bogaty może być dźwięk bez dedykowanego systemu przestrzennego!

Cena 232,19 zł
W magazynie