dzisiaj jest czwartek, 24 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
IKEA stawia na sprawdzone rozwiązania

opublikowany: niedziela, 9 październik 2011 / źródło: FM Logistic Polska

IKEA, wieloletni klient FM Logistic przedłużył kontrakt z operatorem na obsługę centrum logistycznego IKEA w Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Współpraca szwedzkiego koncernu z międzynarodowym operatorem logistycznym trwa w Polsce ponad 11 lat.

Dzięki wspólnemu doświadczeniu obydwa koncerny stały się dla siebie partnerami w rozwoju biznesu. FM Logistic także i tym razem spełnił wysokie jakościowe wymagania klienta, zaprezentował optymalne rozwiązania kosztowe, co pozwoliło ustalić atrakcyjne dla obydwu stron parametry dalszej współpracy.
- Wieloletnia współpraca z IKEA to dowód na to, ze nasza koncepcja logistyki jest odpowiednim kierunkiem. IKEA to taki klient, z którym pracujemy ponad 11 lat i konsekwentnie utrzymujemy jego zaufanie. To stanowi dla nas wielkie wyzwanie i motywację do ciągłego doskonalenia. – mów Piotr Sukiennik, Dyrektor Generalny FM Logistic Polska.
_________________________________________________________________________________
FM Logistic jest założoną w 1967r. francuską firmą, posiadającą 53 centra logistyczne w Europie i Azji. W Polsce jest ich dziewięć: Mszczonów, Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz, Wola Bykowska, Piotrków Trybunalski, Chorzów, Pruszków, Błonie i Olszowa. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się w Mszczonowie pod Warszawą. FM Logistic realizuje usługi precyzyjnie dopasowane do oczekiwań klientów, m.in.: transport krajowy i międzynarodowy oraz szeroką gamę usług magazynowych i co-packingowych. Firma zatrudnia w Polsce 2700 osób, a w całej Europie blisko 13.000. FM Logistic w Polsce to 500 tysięcy miejsc paletowych, 450 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i w sumie 2200 pojazdów.FM Logistic Polska
FM Logistic Polska

96-320 Mszczonów
ul. Ługowa 30
tel. 046 857 00 01
fax: 046 857 00 05

http://www.fmlogistic.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Black & White PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją