dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Kolekcja O’Neill pełna iluzji!
Sesja zdjęciowa damskiej kolekcji O'Neill 2011/2012
 Kolekcja O’Neill pełna iluzji!


Najczęściej czytane
Kolekcja O’Neill pełna iluzji!

opublikowany: środa, 16 listopad 2011 / źródło: O'Neill Poland

Damskiej zimowej kolekcji O’Neill towarzyszy w tym roku motyw iluzji i wymowny slogan “things are not what they appear to be”. Sięgając po produkty z tej kolekcji niejednokrotnie przekonasz się, że nic nie jest takie jakie się wydaje.

Jesieny, stylowy płaszczyk okaże się technicznym softshellem z „przeciwdeszczową” powłoką DWR. Spodnie chino – spodniami snowboardowymi o najwyższych parametrach, a gdy po całym dniu na stoku zejdziesz do miasta Twoja najlepsza snowboardowa kurtka niczym kameleon zmieni się w miejską parkę. Natomiast pozornie „flanelowa koszula” okaże się niezastąpiona jako kurtka techniczna idealna do sportów śnieżnych.

O’Neill ciekawą, radosną kolorystyką zaprasza każdego do szalonej, śnieżnej zabawy. Z radością odkryjesz, że wytaliowane polarowe bluzy, świetnie skrojone kurtki i przemyślane rozwiązania podkreślą atuty Twojej sylwetki. Już nie musisz wybierać między wyglądem a komfortem!

Całość kolekcji zobaczyć można na www.oneill.com/illusion, choć uważaj, bo Twój wzrok nie raz da się wyprowadzić w pole dzięki wszechobecnym złudzeniom optycznym. Listę sklepów oferujących kolekcję O’Neill znajdziesz na: wwww.oneillshop.pl.

Idea iluzji przyświecała także pomysłowej sesji zdjęciowej, gdzie modelkom towarzyszyli pomocnicy w „czapkach niewidkach”, a efektem ich wspólnej pracy są niezwykłe, nie spotykane wcześniej ujęcia.

---------------
O O’Neill
O’Neill jest oryginalną kalifornijską marką związaną z surfingiem, śniegiem i sportowym stylem życia, stworzoną w 1952 roku. Młody człowiek - Jack O’Neill wykorzystał swoją niepohamowaną pasję do surfingu, by zwyciężyć Matkę Naturę w jej własnej grze. Jako światowy pionier stworzył kombinezon z pianki neoprenowej i z powodzeniem zdołał poszerzyć swoje surfingowe doznania w mrożących krew w żyłach wodach Północnej Kalifornii. Wkrótce po tym otworzył w swoim garażu w Santa Cruz pierwszy na świecie sklep dla surferów.

Mimo, iż wiele się zmieniło od tych skromnych początków, pierwotna wizja Jacka tworzenia funkcjonalnych i innowacyjnych produktów związanych z deską leży u podstaw działania firmy. Podstawowe zasady O’Neill`a: innowacyjność stylu i technologii sprawiły, że marka całkowicie poświęciła się rozwojowi sportów akcji. Od pierwszej pianki neoprenowej i surf leashów, pierwszych na świecie bezszwowych spodenek na deskę czy przełomowych, zdatnych do noszenia urządzeń elektronicznych, innowacyjny duch O’Neill`a zawsze będzie popychał firmę naprzód.

Dzisiaj produkty marki O’Neill spotkać można na całym świecie. Z tak bogatym dziedzictwem i światową kulturą surfingu, O’Neill zawsze będzie oddawał się dalszemu rozwojowi i pielęgnowaniu swojej reputacji, jako jednej z wiodących światowych marek młodzieżowych.O'Neill Poland

ul. Wojskowa 6/B9
60-792 Poznań

http://www.oneill.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją