dzisiaj jest czwartek, 26 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Tequila Camino Real na 2. urodzinach Okęcie Tennis Club
 Tequila Camino Real na 2. urodzinach Okęcie Tennis Club


Najczęściej czytane
Tequila Camino Real na 2. urodzinach Okęcie Tennis Club

opublikowany: środa, 23 listopad 2011 / źródło: Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

W sobotę 19 listopada Okęcie Tennis Club obchodziło 2. urodziny. Tematem przewodnim przyjęcia była meksykańska fiesta. Specjalnie na tę okazję marka Camino Real przygotowała wyjątkowe koktajle na bazie tequili.

Meksykańska fiesta na Okęciu

Okęcie Tennis Club to wyjątkowy punkt na sportowej mapie Warszawy. Kompleks doskonale przygotowany dla miłośników tenisa i squaha jest nie tylko miejscem treningów, ale także towarzyskich spotkań. W sobotę jego członkowie wspólnie świętowali drugie urodziny OTC. Z tej okazji, podtrzymując zeszłoroczną tradycję, klub na jeden dzień zamienił się w miejsce meksykańskiej fiesty. Muzyka, jedzenie oraz atmosfera nawiązywała do gorącego Meksyku, a goście swoim ubiorem przypominali mieszkańców tego kraju. Sombrero było głównym nakryciem głowy, a Panowie otrzymali przyklejane „meksykańskie” wąsy, dzięki którym mogli poczuć się jak prawdziwi amigos. Podczas urodzin nie zabrakło także marki Camino Real, która zapewniła doskonałą oprawę dla bawiących się gości. Mogli oni spróbować trzech wyjątkowych koktajli na bazie tequili. Barmani przygotowali prawdziwą ucztę dla oka i podniebienia. Kolorowe drinki były doskonałym przykładem miksologicznej sztuki i dowodem na to, że tequila to alkohol, który doskonale smakuje solo oraz z dodatkami. Sprawdziły się także jako dodatek do urodzinowego tortu, który został przygotowany z myślą o klubie. Kiedy już każdy obecny wzniósł toast za dalszy rozwój OTC, rozpoczęła się zabawa w meksykańskich rytmach. Jednak gorącą atmosferę zapewnili nie tylko członkowie zespołu, którzy wirtuozyjnie grali na gitarach. Dla odważnych barmani przygotowali coś szczególnego. Każdy mógł spróbować jak smakuje tequila Camino Real Blanco zagryzana nie cytryną, a papryczką jalapenio.

Zabawa w rytmach gitary, wspaniała atmosfera i doskonałe drinki. Marka Camino Real po raz kolejny udowodniła, że podróż do Meksyku jest możliwa bez opuszczania kraju.

DOSSIER
Tequila Camino Real jest produkowana z soku agawy meksykańskiej, Weber Blue Agave. Jej nazwa pochodzi od nazwy destylarni Camino Real, znajdującej się w miasteczku Tequila w stanie Jalisco w Meksyku. Dostępne są dwa rodzaje tego niezwykłego trunku:
Tequila Camino Real Blanco – klarowna, aromatyczna, dojrzewa dość krótko w kadziach wewnątrz woskowanych, co zapewnia jej bezbarwność.
Tequila Camino Real Gold – o złocistej barwie i pełnym smaku, dojrzewa w dębowych beczkach przez kilka lat.

Kontakt prasowy:
Beata Grzybek, Marta Więckowska, MORE PR, ul. Sieczna 72 A lok.35, 03-290 Warszawa, tel. (22) 251 20 47, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com, martawieckowska@more-pr.com.
Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.
Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

ul. Dominikańska 25
02-738 Warszawa

http://www.bacardimartini.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
More PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją