dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu
Ponad 200 gości angelo Hotel Katowice bawiło się do wczesnych godzin porannych na zaaranżowanych weselu
 Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu


Najczęściej czytane
Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: Vienna International

Para młoda, tort weselny, zespół muzyczny, oczepiny – prawie 200 gości i partnerów angelo Hotel Katowice czuli się jak na prawdziwym weselu. W ten nietypowy sposób w sobotę 26 listopada hotel zaprezentował swoje podwoje i standard obsługi.

angelo Hotel Katowice w celu wzmocnienia relacji ze swoimi partnerami biznesowymi, zaprosił liczną grupę wybranych klientów z całej Polski na nietypową imprezę. W zaproszeniu otrzymanym z kilkutygodniowym wyprzedzeniem przeczytali oni: „Pani Jakość i pan Komfort serdecznie zapraszają na huczne Wesele, które odbędzie się 26 listopada o godz. 20:00 w miejscu, gdzie los ich złączył a miłość rozkwitła – angelo Hotel Katowice”.
„Wielokrotnie słyszałem od znajomych, że chcieliby się pobawić na weselu, ale niestety nie mają ku temu okazji. Dlatego planując spotkanie z naszymi klientami pomyśleliśmy – zorganizujmy wesele!” – wyjaśnia Tomasz Piórkowski, General Manager angelo Hotel Katowice – „W angelo mamy doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, więc mogliśmy sami wszystko przygotować. Wesela niezwykle integrują i ludzie dobrze się na nich bawią. To nas przekonało do wybrania takiej formy imprezy.”

Wesele z prawdziwego zdarzenia
Impreza zorganizowana została przez angelo Hotel Katowice z najwyższą starannością i zgodnie z polską tradycją. Wesele było rzeczywiście huczne – wzięło w nim udział prawie 200 osób i nie zabrakło żadnego z tradycyjnych elementów. Goście przybywali do hotelu już od godz. 14:00. Po rozgoszczeniu się w designerskich pokojach mogli zjeść lunch w Jazz Barze i zrelaksować się w hotelowej saunie. Przed godziną 20:00 wszyscy w wieczorowych kreacjach pojawili się w centrum konferencyjnym przed salą Opal, gdzie General Manager Tomasz Piórkowski wraz z Resident Managerem Łukaszem Chmurą witał gości jak na prawdziwych gospodarzy przystało. Następnie każdy z kieliszkiem szampana udał się do swojego stolika, udekorowanego bukietami kwiatowymi, świecami i płatkami. Odpowiednia oprawa świetlna oraz podkład muzyczny wprowadził gości w weselną atmosferę.
Sygnał do rozpoczęcia imprezy dał zespół Maraton, który przez cały czas trwania wesela zabawiał gości grając utwory w różnych muzycznych stylach – m.in. biesiady góralskiej, cygańskiej, warszawskiej. Zaraz potem pojawiła się para młoda – pani Jakość w białej sukni i pan Komfort w eleganckim garniturze.
W trakcie tej wyjątkowej imprezy nie zabrakło żadnego z najważniejszych tradycyjnych obrządków weselnych – było rzucanie kieliszkami, tort weselny, granie przy stołach i ... oczepiny. Były również fontanna z białą czekoladą i suto zastawione stoły. Tradycyjne potrawy, takie jak żurek z białą kiełbasą, konkurowały z eksperymentami kulinarnymi szefa kuchni Piotra Nadolskiego, takimi jak ośmiorniczki w czerwonym winie z serem feta czy pieczona kaczka z musem kokosowym
na pomarańczach. Jednakże nie mogło być inaczej w lokalu, który serwuje wykwintną kuchnię fusion, przygotowaną metodą sous vide.
Goście od samego początku biesiadowali w prawdziwie polskim stylu do wczesnych godzin porannych. „Jedzą, piją, lulki palą / Tańce, hulanka, swawola” – taka atmosfera panowała w ostatnią sobotę w angelo Hotel Katowice.
„Czuliśmy się jak na prawdziwym weselu, gdzie goście są oczekiwani i pragnie się im zapewnić komfort i niezapomnianą, udaną zabawę”, „było elegancko, profesjonalnie, klasycznie, a zarazem nowocześnie”, „za pomysł, organizację i perfekcyjną realizację, ale też za wspaniałe towarzystwo i umilanie czasu należą się państwu ogromne brawa!” – to tylko niektóre ze słów podziękowań, jakie angelo Hotel Katowice otrzymał tuż po imprezie.

Młode pary w angelo Hotel Katowice
angelo Hotel Katowice w ciągu półtora roku swojej działalności stał się hotelem rozpoznawalnym i zdobył uznanie wielu firm i organizatorów eventów. Nie ustaje jednak w działaniach na rzecz doskonalenia swojej oferty oraz promocji swoich usług. Celem sobotniej imprezy dla klientów, poza zaprezentowaniem gościnności angelo w praktyce, była również promocja weselnej oferty.
angelo Hotel Katowice ze względu na swój oryginalny wystrój wnętrz, wysoki standard obsługi oraz doskonałą lokalizację w centrum Katowic jest idealnym miejscem na organizację imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju – od urodzin przez wesela na świątecznych spotkaniach firmowych kończąc. Nowoczesne i designerskie sale bankietowe, mieszczące nawet 200 osób, wyśmienita kuchnia hotelowej Restauracji Sunlight oraz duże doświadczenie w organizacji eventów to atuty, które wyróżniają angelo na eventowej mapie Górnego Śląska. Przekonali się o tym goście sobotniej imprezy weselnej pani Jakości i pana Komfortu.Vienna International

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
tel: 22 630 59 06

http://www.vi-hotels.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją