dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Nokaut.pl współpracuje z Afiliant.com

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: Afiliant P.Szałamacha i Wspólnicy

Nokaut.pl, jedna z największych porównywarek cen w polskim internecie przygotowała specjalną ofertę dla wydawców współpracujących z Afiliant.com.

Rozwiązanie zaproponowane przez Nokaut.pl jest dla wydawców Afiliant.com szansą na osiągnięcie dodatkowych przychodów. Program partnerski umożliwia osiągnięcie zysków z przekierowania użytkowników na strony sklepów współpracujących z porównywarką. Każdy przekierowany użytkownik zostaje przypisany do wydawcy na okres sześciu miesięcy. Wydawca otrzymuje prowizję w wysokości 75 proc. wartości przekierowania jeśli użytkownik w tym okresie ponownie odwiedzi Nokaut.pl i przejdzie na stronę sklepu.

Do dyspozycji wydawców są widgety produktowe, linki tekstowe do konkretnych produktów i kategorii, posty reklamowe na Facebooku, a także bannery oraz pliki xml - mówi Waldemar Sadowski, przedstawiciel sieci Afiliant.com.

Nokaut.pl jest jedną z dwóch najpopularniejszych porównywarek cen w Polsce. Gwarantuje szybkie i bezpieczne odnalezienie produktów pod względem funkcjonalności i ceny, dostępnych w polskich i zagranicznych sklepach internetowych. W bazie serwisu znajduje się ponad 3,5 tys. sklepów internetowych i 5,5 mln produktów. Serwis odwiedza miesięcznie 2,7 mln użytkowników (Megapanel/PBI).

Afiliant.com to system afiliacyjny umożliwiający właścicielom i wydawcom serwisów internetowych zarabianie na reklamach wyświetlanych na stronach. Serwis umożliwia samodzielne generowanie reklam i umieszczanie ich m.in. na blogach i portalach internetowych, a także w serwisach społecznościowych. Za stworzenie systemu odpowiada poznańska firma Afiliant P.Szałamacha Sp. jawna. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. Strona internetowa Afiliant.com została uruchomiona na początku 2011 roku.

Źródło: Afiliant.com
O firmie:Afiliant P.Szałamacha i Wspólnicy

ul. Piekary 19/501 B
61-823 Poznań
tel. 61 666 23 52
tel. 61 666 23 50

http://www.afiliant.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Artefakt Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją