dzisiaj jest czwartek, 26 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Przeglądaj hotele w telewizorze

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: HRS - Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.

Innowacyjna aplikacja HRS na telewizory zapewnia szybkie i proste wyszukiwanie hoteli w telewizorach Grundig. HRS, wiodący portal rezerwacji hotelowych w Europie, został jednym z pierwszych partnerów marki Grundig w ramach tego przedsięwzięcia.

Minęły czasy, gdy telewizor służył wyłącznie do oglądania ulubionych programów. Dzisiajmożna mieć bezpośredni dostęp do serwisów internetowych, korzystając z telewizora Smart-Inter@ctive marki Grundig, bez konieczności posiadania komputera. HRS, wiodący portal rezerwacji hotelowych w Europie, został jednym z pierwszych partnerów marki Grundig w ramach tego przedsięwzięcia.

Internetowa aplikacja HRS dla telewizorów pozwala wszystkim posiadaczom telewizorów LED Grundig (wyposażonych w złącze do bezprzewodowej sieci lokalnej LAN i sieci Ethernet modeli telewizorów „Fine Arts” oraz „Vision 8 Sports-TV”) na szybkie i nieskomplikowane wyszukiwanie hoteli w zaciszu własnego domu. Mogąc wybierać z oferty ponad 250 000 hoteli na całym świecie, użytkownicy mają gwarancję szybkiego znalezienia idealnego miejsca na nocleg.

Po wprowadzeniu szczegółów dotyczących podróży, takich jak termin i kierunek, przy użyciu pilota, na ekranie pojawia się wygodna w obsłudze lista wszystkich dostępnych hoteli. Uporządkowane one są na liście według średniej oceny przyznanej przez gości hotelowych (możliwość oceny hotelu mają tylko goście, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem HRS). Następnie użytkownik może kliknąć na dowolny, interesujący go hotel i zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat jego wyposażenia i oferowanych usług. Duży rozmiar ekranu telewizora (od 32 do 55 cali) daje doskonałą widoczność tekstu i zdjęć, zaś widok mapy ułatwia poznanie lokalizacji hoteli. Aplikacja HRS dla telewizorów jest dostępna w językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i tureckim. Użytkownicy mogą dokonać rezerwacji pokoju w wybranym hotelu, dzwoniąc do działającego 24 godziny telefonicznego serwisu rezerwacji HRS pod numerem +49 (0)221 2077 600.

„Odbiorniki telewizyjne podążają ścieżką wytyczoną przez urządzenia typu smartphone. HRS jest bardzo zadowolony z wdrożenia pierwszej aplikacji do wyszukiwania hoteli z wykorzystaniem telewizorów. Aplikacja stanowi element wielokierunkowej strategii HRS i łączy w sobie korzyści Internetu z wygodą telewizora. Dzięki niej klienci mogą teraz zaplanować swoją kolejną podróż, siedząc wygodnie na kanapie” - wyjaśnia Marco Hauprich , Dyrektor ds. Urządzeń Mobilnych i Nowych Mediów w HRS.

Aplikacja HRS nie jest jedynym serwisem internetowym, do którego telewizor Grundig Smart-Inter@ctive umożliwia bezpośredni dostęp. Inne opcje to serwisy poświęcone zdrowiu i stylowi życia, portale informacyjne oraz sieci społecznościowe takie jak Facebook i YouTube.

Portal hotelowy HRS
HRS jest operatorem ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych dla turystów indywidualnych i osób podróżujących służbowo, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach - średnio portal przyciąga 6 mln użytkowników miesięcznie. Dzięki dziesiątkom tysięcy hoteli oraz setkom sieci hotelowych znajdującym się w ofercie, system HRS zapewnia największy wybór hoteli na świecie. Bezpłatny system rezerwacyjny umożliwia dokonanie rezerwacji przez Internet po niskiej cenie, z gwarancją najlepszej ceny. HRS Exclusive Prices gwarantuje także ceny co najmniej 10 procent niższe niż w konkurencyjnych systemach. Wybór hotelu ułatwiają szczegółowe opisy hoteli, materiały filmowe i ok. 3 mln ocen hoteli zamieszczanych przez gości hotelowych. Portal HRS obsługuje miliony klientów indywidualnych. Ponad 25 000 firm regularnie dokonuje za pośrednictwem HRS rezerwacji miejsc hotelowych na potrzeby podróży służbowych, konferencji i wyjazdów grupowych i korzysta ze specjalnych stawek korporacyjnych HRS, umożliwiających obniżki cen nawet do 30 procent. Firma jest także liderem innowacyjnych rozwiązań i wysoko stawia poprzeczkę dla branży w dziedzinie rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. HRS opracowuje aplikacje na wszystkie standardowe smartfony i tablety, dając klientom możliwość zarezerwowania pokoju w wybranym hotelu nawet w czasie podróży. Spółka HRS została założona w 1972 r., jej siedziba mieści się w Kolonii, a oddziały HRS znajdują się w Szanghaju, Londynie, Paryżu, Warszawie, Rzymie, Stambule i Moskwie. Jest też wyłącznym właścicielem portalu poświęconego Alpom, z siedzibą w Innsbrucku: www.tiscover.com oraz udziałowcem większościowym spółki hotel.de AG z siedzibą w Norymberdze.

Więcej informacji na stronie: www.HRS.com
HRS na Facebooku: www.facebook.com/HRS.Polska

Kontakt dla mediów:

Agata Górnicka , Anna Haliżak,
agata.gornicka@triplepr.pl anna.halizak@triplepr.pl
ul. Leszno 8 lok. 28
01 – 192 Warszawa
22 216 54 16 , 22 216 54 20
kom. 607 676 575HRS - Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 19
00-854 Warszawa

http://www.hrs.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Triple PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją