dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


New Midas – innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej
New Midas - urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i lftingu.
 New Midas – innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej


Najczęściej czytane
New Midas – innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Epsylon Sp. z o.o.

Czasami predyspozycje genetyczne czy prowadzony tryb życia negatywnie wpływają na nasz wygląd. Gdy odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny nie wystarczają, warto skorzystać z rozwiązań, jakie proponuje medycyna estetyczna.

Każde zachwianie równowagi pomiędzy dostarczanymi kaloriami a wydatkowaną energią przyczynia się do odkładania tkanki tłuszczowej. Są osoby, które mimo odpowiedniej diety i ruchu nie mogą się jej pozbyć. Ratunkiem dla nich mogą być możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna estetyczna. Stosowane dotychczas urządzenia redukowały jedynie mniejsze złogi tłuszczowe. System fal radiowych, który zastosowano w urządzeniu New Midas ICE RF, rozpuszcza tkankę tłuszczową, przy jednoczesnej ochronie tkanek skóry i mięśni. Skierowany na głębszą jej warstwę, podgrzewa tkankę do temperatury 50 st. C, doprowadzając do zniszczenia ścian komórkowych i uwolnienia tłuszczu w formie emulsji. W dalszym etapie jest on odprowadzany drogą układu limfatycznego do wątroby, metabolizowany, a następnie wydalany. Efektem dodatkowym, jaki daje New Midas dzięki podgrzewaniu tkanki tłuszczowej, jest pobudzenie produkcji kolagenu w skórze, który przyczynia się lepszego jej napięcia i zliftingowania.

Innowacyjna technologia szybkiego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki sprawia, że zabiegi wykonywanie urządzeniem New Midas dają szybkie i widoczne efekty. Napinają zwiotczałą skórę oraz skutecznie i selektywnie likwidują komórki tłuszczowe. Sama metoda wyróżnia się od innych tym, że praktycznie eliminuje problem nadmiaru skóry. Zabieg należący do grupy biostymulujących zwiększa ilość włókien kolagenowych oraz ilość i grubość włókien elastylowych, przyczyniając się do poprawy sprężystości skóry i efektu liftingu. Sam zabieg trwa około 30 minut i należy go wykonywać 1-2 razy w tygodniu (8-10 ogólnie). Jest bezbolesny – pacjent odczuwa naprzemiennie chłód i ciepło, które w żaden sposób nie przyczyniają się do uczucia dyskomfortu.

Z zabiegów na New Midasie można skorzystać w salonach współpracujących z firmą Epsylon, dystrybutorem innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Sześć salonów zlokalizowanych jest w różnych częściach naszego kraju:

• Imageendo w Warszawie,
• Klinika Zdrowia i Urody Esthetique w Warszawie,
• Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica w Poznaniu,
• Magnopere Medycyna Estetyczna w Krakowie,
• Hotel Bukovina Terma & SPA w Bukowinie Tatrzańskiej,
• Gabinet Medycyny Estetycznej dr med. Jolanty Hreczechy i dr med. Magdaleny Skwarek w Gdyni

Informacje o firmie EPSYLON

Firma EPSYLON Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2010 roku. Misją firmy jest wyznaczanie nowych trendów i standardów na rynku urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii oraz zaspokajanie potrzeb klientów w oparciu o wiodące technologie i sprawdzonych producentów. Oferowane urządzenia są najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami na rynku.

EPSYLON oferuje swoim klientom – salonom medycyny estetycznej profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywania zabiegów oraz usługi doradcze w zakresie technologii i kierunków rozwoju.

Partnerami firmy EPSYLON są prestiżowe ośrodki medycyny estetycznej: Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica w Poznaniu, Imageendo oraz Klinika Zdrowia i Urody Esthetique w Warszawie, Magnopere Medycyna Estetyczna w Krakowie, Hotel Bukovina Terma & SPA w Bukowinie Tatrzańskiej, Gabinet Medycyny Estetycznej dr med. Jolanty Hreczechy i dr med. Magdaleny Skwarek w Gdyni.
Kontakt / Dodatkowe informacje

Agnieszka Tomczyk
ITBC Communication
Tel.: 22 250 49 20, 698 444 432
Email: agnieszka_tomczyk@itbc.plEpsylon Sp. z o.o.
Epsylon Sp. z o.o.

20-718 Lublin
Al.Kraśnicka 215a
Tel. 81 527 80 95
Fax. 81 527 80 97

http://www.epsylon.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ITBC Communication Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją