dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!
PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!
 PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!


Najczęściej czytane
PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Pracownia Projektowa Archipelag Sp. J.

W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wachlarz różnorodnych propozycji projektowych, które pozwolą rozgrzać marzenia o własnym domu.

Przeczytaj także
Świąteczny e-katalog "ARCHIPELAG na Gwiazdkę" jest już dostępny!Świąteczny e-katalog

Jak zaoszczędzić podczas budowy domu?Jak zaoszczędzić podczas budowy domu?

Grupa ARCHIPELAG dla klimatu - Festiwal Innowacji 2013Grupa ARCHIPELAG dla klimatu - Festiwal Innowacji 2013

Elektroniczny katalog „ARCHIPELAG projekty domów – TRENDY jesień 2013” jest już dostępny!Elektroniczny katalog „ARCHIPELAG projekty domów – TRENDY jesień 2013” jest już dostępny!

ARCHIPELAG na lato! Wakacyjne wydanie katalogu „DOMY RODZINNE” Pracowni ARCHIPELAG już sprzedaży!ARCHIPELAG na lato! Wakacyjne wydanie katalogu „DOMY RODZINNE” Pracowni ARCHIPELAG już sprzedaży!

Grupa ARCHIPELAG nagrodzona w konkursie „Piękny Wrocław”!Grupa ARCHIPELAG nagrodzona w konkursie „Piękny Wrocław”!

Elektroniczny katalog Domy z poddaszem użytkowym Pracowni Projektowej ARCHIPELAG jest już dostępny!Elektroniczny katalog Domy z poddaszem użytkowym Pracowni Projektowej ARCHIPELAG jest już dostępny!

Elektroniczny katalog Domy z poddaszem użytkowym Pracowni Projektowej ARCHIPELAG jest już dostępny!Elektroniczny katalog Domy z poddaszem użytkowym Pracowni Projektowej ARCHIPELAG jest już dostępny!

WIOSNA NOWOŚCI – TRENDY 2013! Nowy katalog „DOMY RODZINNE” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!WIOSNA NOWOŚCI – TRENDY 2013! Nowy katalog „DOMY RODZINNE” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!

Projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG nagrodzone w Konkursie "Projekt Roku 2013”!Projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG nagrodzone w Konkursie

Dom na działkę z wjazdem od południaDom na działkę z wjazdem od południa

JESIENNA PREMIERA! Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest już w sprzedaży!JESIENNA PREMIERA! Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest już w sprzedaży!

Taras w domu jednorodzinnymTaras w domu jednorodzinnym

Lato projektów! Wakacyjne wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!Lato projektów! Wakacyjne wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!

Garaż – jaki rodzaj wybrać?Garaż – jaki rodzaj wybrać?


Pracownia Projektowa ARCHIPELAG rozświetla chłodne dni! Zima to dobry czas na wybór projektu domu, którego realizację można rozpocząć, wraz z budzącą się do życia wiosną.

Najnowsze wydanie katalogu „Domy Rodzinne” to prawie 100 projektów domów, wśród których znalazły się domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, domy w zabudowie szeregowej, funkcjonalne domy małe, imponujące rezydencje, charakterystyczne dla Pracowni Projektowej ARCHIPELAG projekty „z falą”, a także wiele oryginalnych koncepcji w nowoczesnym stylu. Na szczególną uwagę zasługuje nowa, unikatowa Kolekcja BIANCO, w której dominuje ascetyczna wizja piękna – prosta, czysta, doskonała. Wnętrza domów z Kolekcji BIANCO zostały zaprojektowane z najwyższą troską o ergonomię i komfort użytkowy.

W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” czytelnicy znajdą również zaproszenie do udziału w Świątecznym Konkursie Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w którym do wygrania jest projekt domu pod choinkę oraz inne, atrakcyjne nagrody.

Do lektury najnowszego wydania katalogu „Domy Rodzinne” zachęca również seria artykułów poradnikowych, z najnowszymi informacjami z rynku budowlanego, którą Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wspólnie z ekspertami z firm partnerskich. W katalogu ponadto garść wskazówek, jak dopasować projekt do potrzeb rodziny, jakie dodatki do projektu wybrać, przydatne instrukcje, jak i gdzie dokonać adaptacji projektu, a także informacje dotyczące możliwości przeprowadzenia zmian w projekcie.

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG zaprasza do lektury!
www.archipelag.plPracownia Projektowa Archipelag Sp. J.
Pracownia Projektowa Archipelag Sp. J.

50-130 Wrocław
ul. Czysta 2-4
tel. 071 7983800

http://www.archipelag.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją