dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Mikołajki z Egurrola Dance Kids

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Centrum Handlowe BLUE CITY

Radosne świętowanie? Tylko na parkiecie! Taki pomysł na mikołajki ma szkoła Egurrola Dance Kids. 3i 4 grudnia przy fontannie wystąpią jej najlepsze dziecięce zespoły oraz tancerze znani z programów „Taniec z gwiazdami” oraz „You Can Dance”.

Radosne świętowanie? Tylko na parkiecie! Taki pomysł na mikołajki ma szkoła Egurrola Dance Kids. Od 3 do 4 grudnia przy fontannie na dużej scenie wystąpią jej najlepsze dziecięce zespoły oraz tancerze znani z programów „Taniec z gwiazdami” oraz „You Can Dance”.

Duże i małe gwiazdy nie tylko pokażą, co potrafią robić najlepiej, ale też wciągną wszystkich w świat tańca i udzielą cennych tanecznych wskazówek. Dzięki ich pomocy nawet ci, którym słoń nadepnął na ucho, jak i ci, którzy mają dwie lewe (i zapewne też słoniowe) nogi zatańczą najlepszy taniec w swoim życiu.
Imprezę urozmaicą liczne konkursy, zabawy i animacje taneczne. Nie zabraknie również Św. Mikołaja.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl
Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity
Centrum Handlowe BLUE CITY

Al. Jerozolimskie 179
00-222 Warszawa

http://www.bluecity.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
I kropka Małgorzata Maier


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją