dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Mikołajki ze Smykiem

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Centrum Handlowe BLUE CITY

Główne obchody mikołajek 6 grudnia pod fontanną Blue City organizuje Smyk. Zabawa zacznie się już o 14.00. W trakcie mnóstwo animacji, konkursów i zabaw oraz wielki finał akcji „Kup pluszaka dla dzieciaka”.

Główne obchody mikołajek 6 grudnia pod fontanną Blue City organizuje Smyk. Zabawa zacznie się już o 14.00. W trakcie mnóstwo animacji, konkursów i zabaw oraz wielki finał akcji „Kup pluszaka dla dzieciaka”. Prowadzenie, pomysł i gwarancja prezentów - św. Mikołaj.Imprezę poprowadzi sam bohater wieczoru, czyli św. Mikołaj wraz ze swoją nieodłączną pomocniczką – Śnieżynką. Będzie co niemiara zabawy, ale i pracy! Trzeba będzie pomóc w świątecznych przygotowaniach czy rozdawaniu prezentów, a Mikołaj nie ma nawet przystrojonej choinki!
Chętne do pomocy dzieci będą mogły wziąć udział w twórczych zajęciach, m.in. malowaniu bombek choinkowych czy wspólnym klejeniu łańcucha choinkowego. W ruch pójdą kredki, mazaki, farby, plastelina, papier i nożyczki. Maluchy i starsze dzieci przekonają się, jakie cuda można wykonać z masy solnej, a łasuchy będą mogły własnoręcznie ozdobić, a potem skonsumować, bożonarodzeniowe pierniczki. Nie zabraknie konkursów, gier i zabaw, a w nich – oprócz mnóstwa radości – także upominków. Uśmiechu dostarczy malowanie buziek – każdy maluchy będzie miał szansę stać się na chwilę ulubionym bohaterem z bajki czy dowolnym zwierzątkiem. Przez cały dzień na najmłodszych będzie też czekała Fabryka Misków, w której będą mogły same zrobić sobie największy prezent - prawdziwego pluszowego przyjaciela. Ukoronowaniem dnia będzie uroczyste wręczenie prezentów podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Ochoty.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl
Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity
Centrum Handlowe BLUE CITY

Al. Jerozolimskie 179
00-222 Warszawa

http://www.bluecity.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
I kropka Małgorzata Maier


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją