dzisiaj jest czwartek, 24 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Kolorowy zawrót głowy z Vivabox
 Kolorowy zawrót głowy z Vivabox


Najczęściej czytane
Kolorowy zawrót głowy z Vivabox

opublikowany: wtorek, 16 lipiec 2013 / źródło: Sodexo Motivation Solutions

Sodexo Motivation Solutions rozszerzyło ofertę Vivabox – zestawów prezentowych z voucherem. Wraz z rozpoczęciem wakacji na rynku pojawiły się trzy nowe zestawy: Vivabox Multibox Gold, Vivabox Multibox Red oraz Vivabox Multibox Idealny Prezent.

Vivabox to elegancki zestaw podarunkowy z voucherem zawierający katalog, z którego osoba obdarowana wybiera najbardziej odpowiedni dla niej prezent. Mogą to być zestawy takie jak: Perfumy dla Niej lub dla Niego, alkohole: Toskańskie Winnice czy Cocktails by Finlandia lub też Wellness & SPA. Każdy kto otrzyma Vivabox może wymienić voucher w wybranych punktach lub też on-line.

Obecnie do oferty Vivabox dołączone zostały zestawy: Vivabox Mutlibox Gold, Red oraz Idealny Prezent, które zawierają multiproduktowy katalog nagród rzeczowych.
„Zestawy Vivabox Multibox są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby firm, które poszukują wyjątkowych prezentów biznesowych oraz nagród w programach lojalnościowych. Dzięki wprowadzeniu nowych produktów jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom ekskluzywne upominki dostosowane do różnych oczekiwań, a jednocześnie umożliwiające optymalne wykorzystanie budżetu. Zestawy Vivabox od momentu wprowadzenia są stale rozwijane, a katalog oferowanych produktów jest rozszerzany o nowe, atrakcyjne marki” – powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Sodexo.
Nowe kolory z palecie Vivabox

Najnowsze zestawy Vivabox Multibox to eleganckie boxy z katalogiem, z którego osoby obdarowane mogą wybrać prezenty z różnych kategorii tj.: biżuteria i zegarki, galanteria skórzana, elektronika czy kosmetyki. Każdy z zestawów oferowany jest w innej cenie, jednak co najważniejsze, zgodnie z ideą Vivabox żaden z boxów nie komunikuje wartości nominalnej, co gwarantuje, że tego typu prezent jest elegancki i dyskretny. Zarówno klient jak i osoba obdarowana nie ponoszą kosztów dostawy ostatecznego upominku, który w przypadku zestawów Vivabox Multibox jest wybierany poprzez platformę dostępną on-line.
Otrzymując zestaw Vivabox Multibox Idealny Prezent możemy wybierać wśród produktów takich marek, jak na przykład: Batycki, Samsonite, Semi Line, Yes, Max Factor, Mexx, Soraya, Yves Rocher i wiele innych.
W zestawie Vivabox Multibox Red osoby obdarowane odnajdą między innymi produkty takie jak: biżuteria firm Apart i YES, kosmetyki Burberry, Clinique, Dermika, Estee Lauder, Hugo Boss, Yves Rocher, galanteria Batycki, Samsonite czy artykuły piśmiennicze Parker.
Vivabox Multibox Gold umożliwia natomiast wybór spośród produktów takich marek jak między innymi: Apart, Batycki, Samsonite, Chanel, Dolce & Gabbana, Gucci, Casio, GoClever, Waterman, Philips, Samsung, Sony, czy Nescafè Dolce Gusto.

Zestawy prezentowe z voucherem Vivabox zostały wprowadzone na rynek w 2008 roku. Od tego momentu produkt ten zyskał wielu zwolenników szczególnie wśród firm, które wykorzystują tego typu prezenty w relacjach biznesowych czy programach lojalnościowych. Gama zestawów Vivabox jest stale rozwijana i aktualnie w ofercie znajduje się wiele propozycji, wśród których każda firma znajdzie odpowiedni upominek dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników. Aktualnie dostępnych jest kilka kategorii produktowych w różnych cenach. Istnieje również możliwość stworzenia zestawu „szytego na miarę” potrzeb danego przedsiębiorstwa i grupy docelowej, co powoduje, że Vivabox jest jeszcze bardziej unikalnym i niepowtarzalnym prezentem dla osoby obdarowanej. Zestawy mogą być wykorzystywane jako prezent wręczany klientom czy partnerom biznesowym, forma motywacji pracowników oraz gotowy katalog nagród w programach lojalnościowych.
Obecnie, gdy do oferty dołączone zostały trzy nowe zestawy produktowe Vivabox Multibox zawierające rozbudowany katalog produktów z różnych kategorii i marek, z jednej strony klienci, a z drugiej osoby obdarowane mają jeszcze większą swobodę wyboru najbardziej odpowiedniego upominku.
Wszystkie zestawy Vivabox oraz ich szczegółowe opisy dostępne są stronie www.vivabox.pl.

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt:
Diana Stachera
ConTrust
Tel. 501 121 711
e-mail: d.stachera@contrust.plFilozofia Sodexo

Filozofia Sodexo
Jakość Codziennego Życia odgrywa ważną rolę w indywidualnym rozwoju każdego człowieka oraz w działalności organizacji. Bazując na takim przekonaniu Sodexo, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań usług dla nieruchomości (Sodexo On-site Service Solutions) oraz w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych (Sodexo Motivation Solutions).
Sodexo stworzyło nową formę usług dla przedsiębiorców, które nie tylko zapewniają rozwój oraz samorealizację pracowników, ale również przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, ekonomicznego i środowiskowego społeczności lokalnych, regionów i całych państw, w których Sodexo funkcjonuje.

Sodexo w liczbach (dane z 31 sierpnia 2012)Grupa Sodexo na świecie
18,2 miliarda euro skonsolidowanego dochodu
420 000 pracowników
20. pozycja na liście największych pracodawców na świecie
80 krajów
34 300 placówek
75 milionów konsumentów dziennie


Sodexo On-site Services w Polsce
5 800 000 obsługiwanej powierzchni (m2)
2 600 obsługiwanych mniejszych jednostek
2 000 zatrudnionych pracowników
420 Klientów
400 obsługiwanych nieruchomości
70 restauracji

Sodexo Motivation Solutions w Polsce
43 000 Klientów
3 500 000 użytkowników naszych rozwiązań rocznie
50 000 punktów usługowo-handlowych współpracujących
z Sodexo Motivation Solutions w całej Polsce.Sodexo Motivation Solutions
Sodexo Motivation Solutions

ul. Kłobucka25
02-699 Warszawa
Tel. 022 535 11 11
Fax. 022 535 10 01

http://pl.sodexo.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ConTrust


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją