dzisiaj jest niedziela, 22 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


KLUDI BALANCE – nowe elementy serii
 KLUDI BALANCE – nowe elementy serii


Najczęściej czytane
KLUDI BALANCE – nowe elementy serii

opublikowany: środa, 17 lipiec 2013 / źródło: Kludi Armaturen Sp. z. o. o.

KLUDI BALANCE to obecnie jedna z najchętniej wybieranych przez klientów serii armatury KLUDI. W tym roku dołączyły do niej nowe modele, uzupełniające dotychczasową gamę produktów. Znaczącą nowością jest też biały wariant kolorystyczny.

Seria KLUDI BALANCE to przykład zastosowania w armaturze stylistyki soft purism. Minimalistyczne kształty dzięki zaokrągleniom i obłościom są przyjazne i ergonomiczne. Seria ta oprócz niezwykle atrakcyjnego wzornictwa wyróżnia się także wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.Do rozbudowanej palety armatur KLUDI BALANCE dołączyły w tym roku kolejne modele pozwalające spełnić specjalne wymogi użytkowników. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność wolnostojących wanien, KLUDI zdecydowało o wprowadzeniu dedykowanej im baterii. Wolnostojąca bateria wannowo-natryskowa KLUDI BALANCE to prawdziwa dama, pasująca szczególnie do wanien o zaokrąglonych, organicznych kształtach. Smukła i elegancka bezpośrednio nawiązuje do formy wysokiej baterii umywalkowej z tejże serii. Jest znakomitym przykładem spójności wzorniczej KLUDI BALANCE. Przy tej baterii zastosowano wąż natryskowy KLUDI SUPARAFLEX SILVER, który swoim wyglądem i srebrną, metaliczną powierzchnią perfekcyjnie komponuje się z formą baterii wannowej. Węże KLUDI SUPARAFLEX SILVER są obustronnie zabezpieczone przed skręceniem i dostępne w długościach 1250 oraz 1600 mm.

Inwestorów zlecających prace wykończeniowe w budynkach użyteczności publicznej mogą zainteresować nowe wersje baterii elektronicznej. Dzięki wypływowi wody na poziomie zaledwie 1,9 l/m pozwalają one tego rodzaju obiektom utrzymać poziom zużycia wody zgodny z wymogami dwóch najpopularniejszych certyfikatów dla budownictwa ekologicznego: LEED i BREEAM. Ta armatura zasilana jest za pomocą baterii lub z sieci 230 V.
W czwartym kwartale 2013 roku wybrane, najpopularniejsze modele z serii KLUDI BALANCE będą dostępne w kolorze biały/chrom. Ta nowa wersja powierzchni świetnie komponuje się z organiczną, pełną krzywizn formą armatury i podkreśla jej futurystyczny charakter. Biała KLUDI BALANCE to odpowiedź na aktualną tendencję do projektowania minimalistycznych, monochromatycznych białych wnętrz – w tym także łazienek.Kludi Armaturen Sp. z. o. o.

ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. (077) 456 40 84
fax: (077) 454 70 49

http://www.kludi.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Profundo


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją