dzisiaj jest czwartek, 24 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty
 Pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty


Najczęściej czytane
Pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty

opublikowany: poniedziałek, 9 grudzień 2013 / źródło: redcoon Polska Sp. z o.o.

W grudniu tego roku zakończono modernizację pokoju odsłuchowego znajdującego się w siedzibie firmy redcoon Polska w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 393.

Czym się wyróżnia? Przede wszystkim możliwością sprawdzenia wybranego sprzętu audio w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w domu. W ten sposób Klienci unikają różnicy dźwięku pomiędzy tym usłyszanym w studio a tym uzyskanym u siebie w mieszkaniu. Ponadto miła i przytulna atmosfera panująca w pokoju odsłuchowym pozwala się odprężyć i w pełni cieszyć odtwarzaną muzyką.
W kompleksie odsłuchowym firmy redcoon Polska można przetestować dowolnie wybrany produkt z kategorii Audio widocznej na stronie www.redcoon.pl. Jak to zrobić? Wystarczy wyszukać model urządzenia, które nas interesuje i napisać e-maila do doradcy (showroom@redcoon.pl). Należy w nim wyszczególnić produkty, które chcemy przetestować oraz datę, która najbardziej nam odpowiada. Po otrzymaniu wiadomości doradca ustosunkuje się do naszej prośby i skontaktuje się z nami, celem potwierdzenia daty odsłuchu. Ostatnią rzeczą, jaka nam zostaje, to udanie się na Fordońską 393 w umówionym terminie i rozpoczęcie testowania wymarzonego sprzętu grającego.
Na stałe w pokoju odsłuchowym zamontowany jest wysokiej jakości projektor Sony (Full HD) oraz wysokiej klasy router. W najbliższym czasie ma zakończyć się także konfigurowanie dysku sieciowego NAS marki Synology. Pozwoli on na sprawdzenie funkcjonalności sieciowych testowanego sprzętu.
Oprócz urządzeń instalowanych w pokoju na zamówienie Klienta, w ciągłej ekspozycji znaleźć tu można większość nowości rynkowych wiodących producentów sprzętu audio-video, takich jak Harman-Kardon, Onkyo, Denon, Yamaha, JBL, Klipsch, Wharfedale i wielu innych. Są to marki najchętniej kupowane przez osoby ceniące sobie wysoką jakość dźwięku i polecane przez fachowców z branży muzycznej.

Jeśli więc chcesz poczuć się w swoim domu jak na sali koncertowej lub w kinie, nie kupuj kota w worku. Umów się z naszym doradcą w pokoju odsłuchowym i wybierz sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Zapraszamy!
http://www.redcoon.pl/showroomredcoon Polska Sp. z o.o.
redcoon Polska Sp. z o.o.

Fordońska 393
85-790 Bydgoszcz
tel. 0801 066 999
tel. 052 564 23 23
fax: 052 347 23 25

http://www.redcoon.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją